Ірану достатньо двох тижнів для створення ядерної зброї, - Міноборони США

У щорічній доповіді щодо загрози застосування зброї масового ураження Міністерство оборони США повідомило, що Іран має достатньо ресурсів, щоб створити ядерну зброю менше ніж за два тижні. Про це йдеться у документі під назвою "Стратегія протистояння зброї масової ураження", передають Патріоти України.

"За наявними оцінками, Іран не займається реалізацією програми створення ядерної зброї найближчим часом, проте має можливість менш ніж за два тижні виробити достатньо матеріалу, що розщеплюється, для створення ядерного пристрою", – стверджують у Пентагоні.

У Міноборони США також вважають, що Іран не дотримується своїх зобов'язань щодо контролю за хімічною зброєю. На це вказує те, що уряд країни не надав повної декларації об'єктів з виробництва хімічної зброї, як того вимагають чинні угоди.

Окрім того, у Пентагоні побоюються, що Іран займається створенням нервово-паралітичної наступальної зброї. В опублікованому документі Іран позначений як "постійна загроза".

Міжнародний Червоний Хрест призупинив членство Білорусі

п’ятниця, 1 грудень 2023, 21:54

Міжнародний Рух Червоного Хреста і Червоного Півмісяця у п'ятницю, 1 грудня, призупинив членство білоруського представництва. Про це повідомила пресслужба міжнародного Червоного Хреста (МФТЧХіЧП), передають Патріоти України. "Призупинення є результатом...

"У зв'язку з розширенням НАТО": Путін підписав указ про збільшення армії РФ

п’ятниця, 1 грудень 2023, 21:29

Російський президент Володимир Путін підписав указ, який передбачає збільшення армії РФ на 170 тисяч осіб. Про це пише російська пропагандистська агенція URA.RU, передають Патріоти України. Таким чином загальне число ЗС РФ становитиме 1 мільйон 320 тис...