
Місто Ірпінь у Київській області звільнено від окупантів. Про це повідомив міський голова Олександр Маркушин, передають Патріоти України.
"Наш Ірпінь звільнений від московської нечисті!!! Слава Україні! Слава її захисникам! Вічна пам'ять загиблим Героям!" — написав він.
На відео мер розповів, що зараз у місті відбувається зачистка. Маркушин наголосив, що місцевим жителям повертатися в Ірпінь поки що не можна — це небезпечно.
"Ми закріплюємося на наших нових рубежах і далі будемо йти і звільняти Бучу, Гостомель, Ворзель. Ми розуміємо, що на наше місто будуть ще напади, і ми мужньо його захищатимемо", — сказав він.
Російські підрозділи не припинили спроб наблизитися до Куп’янська Харківської області та продовжують атаки з північного напрямку. Окупанти прагнуть звузити українські позиції на східному березі річки Оскіл, але просування залишається безуспішним. Також...
Як повідомив Генштаб ЗСУ, загальні бойові втрати РФ з 24.02.22 по 26.06.26 орієнтовно склали: