Ше тисячі жертв на карму Четвертого рейху: Кривавий, самопроголошений режим М'янми заявив про тісну військову співпрацю з Росією на тлі протестів

Фото: лідер хунти М'янми має намір розвивати військову співпрацю з РФ

Військовий режим М'янми, що захопив цьогоріч владу в країні, має намір розвивати співпрацю з Росією по військовій лінії, сказав головнокомандувач збройних сил Мін Аун Хлайн. Партнерство між двома тираніями було розраховане на подальше розширення, повідомляють Патріоти України з посиланням на "РИА Новости".

Мін Аун Хлайн в Москві зустрівся з главою Міноборони РФ Сергієм Шойгу і секретарем Ради безпеки РФ Миколою Патрушевим. Він зазначив, що в ході переговорів з Шойгу обговорював "розширення існуючого співробітництва" між Росією і М'янмою.

"У сфері військового співробітництва ми йдемо до його розвитку. Ми створимо нову співпрацю, будемо розширювати її. Наша співпраця була спочатку спланована так, що з часом вона повинна розширюватися", - сказав Хлайн.

Нагадаємо, що переворот в М'янмі стався 1 лютого. Військові скинули уряди і захопили владу. Після цього по всій країні почалися протести, які військові намагалися втихомирити жорсткими способами.

Раніше повідомлялося, що в результаті перевороту в М'янмі було вбито понад 860 протестувальників. Такі дані повідомили в ООН.


Бензин злетить до 150 грн? Як війна на Близькому Сході вдарить по цінах в Україні

понеділок, 9 березень 2026, 7:27

Війна США та Ізраїлю проти Ірану вже вплинула на світові енергетичні ринки. Ціни на нафту, газ і пальне стрімко зростають, а разом із ними можуть подорожчати продукти харчування та посилитися тиск на валютний ринок, передають Патріоти України з посилан...

Генштаб ЗСУ відзвітував про втрати ворога станом на 9 березня

понеділок, 9 березень 2026, 7:04

Як повідомив Генштаб ЗСУ, загальні бойові втрати РФ з 24.02.22 по 09.03.26 орієнтовно склали: