
Президент Володимир Зеленський прокоментував заяву речниці Білого дому, що на думку американського президента Дональда Трампа американська власність на українські АЕС була б найкращим захистом для цієї інфраструктури, передають Патріоти України.
"Ми говорили виключно про одну станцію. Ні про які мережі атомних станцій", - підкреслив Зеленський під час онлайн-брифінгу з журналістами.
Мова йшла виключно про Запорізьку АЕС, яка сьогодні знаходиться під тимчасовою окупацією. "І вона, як ви знаєте, в небезпеці, через те, що Росія там панує зі зброєю. Станція не працює", - сказав Зеленський.
Президент зазначив, що говорив із Трампом про спроможності відновити цю станцію. "На мою думку, я сказав, що тільки деокупації станції недостатньо. Тому що там повинна бути відповідна інфраструктура, бути водозабезпечення, технічний персонал. Дуже багато кроків треба зробити для того щоби за півтора, два, два з половиною роки станція почала приносити гроші. Приносити те, що вона повинна приносити — електрику для людей. І президент Трамп запитав, а якщо буде розуміння, що Америка може це відновити... Я йому сказав — так. Якщо можна модернізувати, вкладати гроші тощо — ми готові це обговорювати з вами", - розповів Зеленський.
Німецький автовиробник Volkswagen готує новий масштабний план економії, який може передбачати скорочення до 100 тисяч працівників у різних країнах світу протягом найближчих років. Про це повідомляє профільне видання Manager Magazin із посиланням на вла...
Для росіян тимчасово окупований Крим стає все більшою проблемою. Через постійні удари по шляхах постачання на півострові виникає гострий дефіцит усього — від пального до їжі, і з кожною новою атакою ситуація лише погіршується. Про це повідомив заступни...