Йшов у валянках шукати "бояришнік"? На лінії розмежування затримали найманця "ДНР" (фото)

Член НЗФ у повному екіпіруванні вийшов на українські позиції на Донбасі. Про це розповів донецький блогер Фашик Донецький, передають Патріоти України.
«Бояришнік закінчився, почав думати де взяти і, як результат, пішов на наші позиції у повному екіпіруванні», - написав він у своєму блозі. За словами блогера, затриманий Кузьменко Максим Миколайович є так званим «бійцем» 7 ОМСБр 2 АК, йому 41 рік, колишній засуджений. «Дякую нашим воїнам за затримання даного представника російського світу», - додав блогер.

Під час допиту Кузьменко розповів, що його випустили достроково, в обмін на підписання контракту з представниками НЗФ із 2 АК. Отримував грошове забезпечення, яке підняли з 16 тисяч до 24 тисяч російських рублів. За словами затриманого, паралельно в ОРДО підняли ціни на продукти та комуналку, грошового забезпечення не вистачало. Свого житла не має, винаймав у Горлівці квартиру за 3 тисячі російських рублів.

Генштаб ЗСУ відзвітував про втрати росіян станом на 29 травня

понеділок, 29 травень 2023, 8:20

Загальні бойові втрати противника з 24.02.22 по 29.05.23 орієнтовно становлять:

"Ми єсчо нє начіналі!": За поставки озброєння Україні посол РФ в Лондоні пригрозив Заходу ескалацією "небаченого рівня"

понеділок, 29 травень 2023, 8:16

Москва посилює риторику алкоголіка Медведєва сонмом брехунів з конюшні Сивого мерина. Посол РФ у Великобританії Андрій Келін заявив, що Росія "ще не починала діяти всерйоз" в Україні, а сподівання на перемогу України, за його словами - "велика помилка"...