
Українська енергосистема за пів зими показала свою стійкість. Критично вплинути на неї можуть лише два фактори - це стихійні лиха та масована атака РФ. Детальніше про це в ексклюзивному інтерв’ю для ТСН.ua розповів міністр енергетики Герман Галущенко, передають Патріоти України.
“Ми витримуємо, ми проходимо. І давайте говорити, що пів зими вже пройдено, і насправді система показала свою стійкість. Єдине, що я знову повторюю, те, що може критично вплинути на систему — це стихійні лиха… На жаль, у нас були складні погодні умови в певних регіонах і дійсно були пориви, які впливали на електропостачання”, — зазначив міністр енергетики. Також він назвав другу загрозу — це масовані атаки: “Навіть не сам факт масованої атаки на енергосистему, а той факт, наскільки вона вплине критично на систему”.
Палка вибиває палицю, а українські безпілотники — російський паливний ринок. Черговий адепт "руського міра" раптово прокинувся в реальності, де бензин став дефіцитною розкішшю, передають Патріоти України. . Російський Z-пропагандист Гольман на власній...
Російські артисти продовжують скасовувати літні гастролі у Криму. Про це пише Крим.Реалії, аналізуючи повідомлення російських ЗМІ. Зокрема гуморист Володимир Винокур, який найближчими днями мав виступити в Керчі, Феодосії, Ялті та Сімферополі, відмовив...