
Іспанія відправить Україні 20 бронемашин і 4 танки Leopard 2А4, а також надасть військовий шпиталь. Про це свідчить заява міністра оборони Іспанії Маргарити Роблес на засіданні Контактної групи з оборони України у форматі "Рамштайн".
Роблес повідомила, що 19 червня до Польщі прибудуть 20 гусеничних броньованих машин, а також її країна передасть 4 танки Leopard 2А4, які перебували на ремонті. З Польщі техніка відправиться в Україну.
Міністр оборони Іспанії також оголосила про передачу Україні польового шпиталю Role 2 plus. 12 контейнерів шпиталю забезпечують потреби бригади у хірургічних, стабілізаційних та інших медичних заходах. Українські військові, які відповідатимуть за роботу шпиталю, пройдуть в Іспанії необхідне навчання.
Раблес наголосила, що підтримка Іспанією України "в її прагненні до всеосяжного, справедливого і тривалого миру залишатиметься непохитною доти, доки це буде необхідно".
РФ вже три місяці поспіль демонструє свої спроможності щодо завдання масованих ударів по Україні - 600 безпілотників і 70 ракет протягом місяця. Таку думку в етері Еспресо та Slawa.TV висловив дипломат, надзвичайний і повноважний посол України в Респуб...
Президент Сербії Александар Вучич заявив у суботу, що піде у відставку протягом кількох тижнів, і оголосив дострокові президентські та парламентські вибори, передають Патріоти України з посиланням на Reuters. Заява Вучича пролунала після півтора року а...