
Затримання екіпажу російського судна в порту Ізмаїл України – це начебто халатність судновласника або спланована заздалегідь провокація. Про це заявив “Інтерфакс” інформоване джерело в морської служби РФ, передають Патріоти України.
“Будь-який судновласник знає, що з 2016 року Україна не визнає Російський реєстр судноплавства і захід будь-якого судна під російським прапором в будь-який порт України небажаний і небезпечний. Дії власника судна NEYMA, що відправив його на ремонт в Ізмаїл можна вважати халатністю або заздалегідь спланованою провокацією, в результаті якої можуть постраждати громадяни Росії”, – сказало джерело, знайомий з ситуацією.
NEYMA – нафтоналивне судно типу “Ленанефть”, навесні цього року було придбано маловідомою компанією “Альтомар шиппінг”, зареєстрованою в Геленджику. Власник NEYMA планував перебудувати його в суховантаж, для чого і направив на судноверф в Ізмаїлі, що як вважає джерело в морської служби РФ, є начебто дивним, оскільки подібний ремонт проводиться на верфях в Туреччині.
За словами окупантів, танкер NEYMA працював у портах Днепробугський (Україна), Туркменбаші на Каспії, Гебзе (Туреччина, Мармурове море), доставляв дизельне паливо з порту Темрюк (Краснодарський край). Мінімальний екіпаж – 12 осіб.
До 2016 року судно було в операційному управлінні компанії “ВДСА”. Пізніше було знято з регістра і спрямоване на відстій Керченського судноремонтного заводу.
Під час нічної атаки Росії на Київ 28 червня постраждала фармацевтична компанія "Дарниця". Про це повідомила член стратегічної ради "Дарниці" Катерина Загорій, передають Патріоти України. "З міркувань безпеки та до завершення роботи компетентних служб ...
- Візіком карти. У Генштабі ЗСУ повідомили, що у ніч на 28 червня у окупованому Криму Сили оборони уразили залізничний міст у районі Ічок (колишній Ічківський, наразі Феодосійський район, - ПУ), який використовується окупантами для перекидання військ т...