Істерика була не просто так: Путін ледь не потрапив під атаку дронів у резиденції під Москвою, - ЗМІ

Під час атаки безпілотників на Москву та Підмосков'я у вівторок, 30 травня, очільник Кремля Володимир Путін з дуже великою ймовірністю перебував у резиденції "Ново-Огарьово". Про це розповів співрозмовник The Moscow Times, близький до Кремля, який попросив про анонімність, передають Патріоти України.

За його словами, Путіна було піднято рано вранці службою безпеки через повітряну загрозу. Також видання пише, що один із мешканців сусіднього з президентською резиденцією корпоративу на Рубльовці розповів, що дуже гучні звуки вибухів розбудили Путіна в районі 6 ранку.

Про те, що Путін був змушений прокинутися раніше, ніж звичайно, повідомив і його прессекретар Дмитро Пєсков. "Робочий день зовсім рано розпочався у президента", - розповів він на брифінгу напередодні. За словами Пєскова, Путін "отримував у прямому режимі інформацію" по лінії Міністерства оборони, мера Москви, губернатора Підмосков'я та МНС. Чи ночував президент у Ново-Огарьові чи іншому місці, Пєсков не уточнив.

"До Нового года мы должны уничтожить Путина. Это наша задача, а не украинской армии или западных спецслужб": Російський опозиціонер розповів про полювання на диктатора (відео)

понеділок, 25 вересень 2023, 6:15

Російська опозиція поставила за мету знищити нинішнього президента РФ Володимира Путіна до початку 2024 року. Після нього на 100 днів крісло займе голова уряду Росії Михайло Мішустін. "Путина прибьем – очень и очень хочется. Было у нас несколько эпизод...

Моль у майці та спортивних штанях Adidas: З'явилися рідкісні кадри з Путіним, коли той супроводжував Собчака на відпочинку у Фінляндії (відео)

понеділок, 25 вересень 2023, 4:15

Майбутній російський диктатор у 90-ті роки їздив з Анатолієм Собчаком на острів Торсе на зустріч з імпортером деревини з РФ. Судячи з відео, Володимир Путін мав недбалий вигляд, у такому вигляді його ще не бачили. Фінський мовник Yle показав низку віде...