Істерика в Гаазі: Представники Росії накинулися на Україну через морські кордони біля Криму

Росіяни наполягають на тому, нібито після "воз'єднання" кордони змінилися.

Глава робочої групи з міжнародних питань щодо Криму за президента РФ Олександр Молохов вважає, що претензії Києва в Гаазі на території морського шельфу навколо півострова — абсурдні, передають Патріоти України.

"Крим є складовою частиною Російської Федерації, на території якого поширюється винятково російський суверенітет", — сказав він "РИА Новости".

За його словами, після "возз'єднання" півострова з Росією змінилися і кордони континентального шельфу, з чим українська сторона "повинна змиритися".

Хіти тижня. Ефектне видовище: Українські військові знищили російську розвідувальну станцію на Донбасі (відео)

четвер, 2 липень 2020, 13:00

Результат виконання бойового завдання бійці зафіксували на відео. Зазначається, що в смузі відповідальності 24-ї бригади окупанти тривалий час використовували новітню переносну станцію наземної розвідки ПСНР-8 "Кредо-М1" російського виробництва. «Дана ...

Відставка Смолія: НБУ може очолити керівник державного "Укргазбанку" - ЗМІ

четвер, 2 липень 2020, 12:58

Голосування у Верховній Раді України за відставку Якова Смолія з посади голови Національного банку може відбутися 3 липня. Головою Національного банку України замість Якова Смолія, який подав у відставку, може бути призначено голову правління державног...