"Істінно православниє" б'ють: Учасник команди створення ПЦУ просить допомоги, щоб відбити сина, який балотується по списку "Слуги народу", від нападок рашистів

Андрій Юраш закликав підтримати свого сина, засновника міжнародного медіацентру Майдану і учасника команди експертів Володимира Зеленського Святослава Юраша.

Андрій Юраш. Фото: Фейсбук.

"Апологети московської традиції" закликають ставити дізлайки висуванцям у народні депутати за списком партії "Слуга народу" Святославу Юрашу та Олександру Ткаченку. Про це написав у facebook директор Департаменту у справах релігій Міністерства культури України Андрій Юраш, передають Патріоти України.

"Мої особисті "друзі" з відомого табору та ідеологічного рускомірівського планктону вирішили мені помститися і закликали влаштувати масакру синові - Святославу Юрашу - і зробити для нього від‘ємний рейтинг у рамках неофіційного голосування на сайті партіі "Слуга народу", яка включила його в перелік кандидатів до ВРУ за своім партійним списком", - повідомив чиновник.

Він закликав підтримати свого сина, засновника міжнародного медіацентру Майдану і учасника команди експертів Володимира Зеленського Святослава Юраша і підкреслив: "тут не пахне ні релігійністю, ні духовністю, ні мораллю. Є дике, первісне, ординське бажання помсти і крові".

"Можна по-різному ставитися до партіі "Слуга народу", але не можна сумніватися в двох речах: по-перше, там, у її лавах, потрібні такі проукраїнські люди як Святослав Юраш, а, по-друге, в своїх численних медійних баталіях він довів, що гідний цього свого нового покликання. Одночасно "топлять" і Олександра Ткаченка, гендиректора каналу "1+1" як нібито організатора антимосковських медійних подач", - повідомив Андрій Юраш.

Замаскували невдало: InformNapalm показали новітні російські комплекси РЕБ на Донбасі (фото)

четвер, 12 грудень 2019, 20:27

Російські військові намагалися їх заховати під маскувальними сітками, але характерні елементи станцій на фото досить впізнавані. Волонтерська спільнота нагадує, що наприкінці листопада – початку грудня спостерігачі моніторингової місії ОБСЄ на Донбасі ...

"Что ждет Украину, если информация об убийцах Шеремета подтвердится": Борислав Береза дав сумний прогноз

четвер, 12 грудень 2019, 20:15

Існує величезний ризик не просто дискредитації всього волонтерського руху... На своїй сторінці в соціальній мережі Борислав Береза повідомив, що після прес-конференції у нього з'явилося більше питань, ніж відповідей, інформують Патріоти України. При ць...