Історія повторюється: Путін знає, що якщо він програє, то помре, - професор Гарвардського університету

Професор Гарвардського університету Грем Еллісон вважає, що кремлівський диктатор Володимир Путін знає, що якщо він програє війну, яку розв'язав в Україні, то помре. Він також провів паралель з царем Миколою II, який був повалений у 1918 році, зокрема, через небажання проводити демократичні реформи і розстріляний більшовиками. Про це Еллісон розповів німецькому журналу Der Spiegel, передають Патріоти України.

"Я думаю, що він (Путін, - ред.) справедливо вважає, що у разі явної поразки він втратить владу і, можливо, своє життя", - сказав він. Таким чином, за словами професора, результат війни нерозривно пов'язаний із власною долею Путіна. Він уточнив, що якщо Росія виграє агресивну війну проти України, Путін увійде до російської історії як одного з великих полководців.

"Але якщо він програє, загрожує кінець усім його мріям - імовірно падіння, імовірно його смерть. Важливо те, що Путін діє раціонально та обдумано. Він знає свою можливу долю. І саме це робить його таким небезпечним", - наголосив Еллісон.

У зв'язку з цим, на думку професора, якщо кремлівському диктатору доведеться обирати між цією поразкою та ескалацією насильства та руйнувань, то він обере останнє. "Йдеться про чіткий вибір між своїм життям та життями інших. Путін не соромиться вбивати людей, навіть у дуже великих кількостях. Це вже було очевидно у Маріуполі", - пояснив він.

"Кому не подобається - той агент укрів і Держдепу": Марґаріта Сімоньян почала виправдовувати обмін "азовців"

субота, 2 липень 2022, 0:32

"Марґаріта Сімоньян рвонула виправдовувати обмін азовців - "Верховному видніше" і взагалі ніхто не обіцяв, що не мінятимуть. А кому не подобається - той агент укрів і Держдепу та розламує суспільство Росії, цілеспрямовано і свідомо", - пише політтехнол...

"Режим Лукашенка крутить разом із путінським грандіозну операцію з дезінформації", - Арестович

субота, 2 липень 2022, 0:23

Радник голови ОП Олексій Арестович розповів, що режим Лукашенка крутить з путінським грандіозну операцію з дезінформації - "загроза вторгнення білоруської сторони". Таку думку він висловив у розмові з російським правозахисником Марком Фейгіним, передаю...