"Історія повторюється": У мережі порівняли знімок з Варшави у часи Другої світової і фото з розбомбленої квартири в Дніпрі

Російські терористи нічим не відрізняються від німецьких фашистів. У них одинакові методи ведення війни: сьогодні російські загарбники, як колись і нацисти, руйнують мирні міста та вбивають цивільних людей, передають Патріоти України.

У мережі порівняли фото, зроблене у Варшаві після масштабних бомбардувань міста німецькими фашистами, та фото з Дніпра, зроблене після ракетної атаки російських окупантів на житловий масив 14 січня.

Світлину з далеких страшних 40-х років минулого століття та сучасну фотографію з нової війни, яку ведуть нові нацисти, оприлюднили в Telegram-каналіМеморіал.ua.

"Перше фото зроблене у Варшаві в часи Другої світової війни. А друге фото назавжди закарбується в серці українців. Це світлина кухні тренера з боксу Михайла Кореновського. Чоловік загинув 14 січня під час російського ракетного удару по багатоповерхівці в Дніпрі. Його дружина залишилася вдовою, а донечки сиротами", – йдеться в дописі.

На обох світлинах зображена розбита обстрілами нелюдів кухня мирних мешканців. "Історія повторюється. Кухня, символ домашнього затишку і спокою, в одну мить перетворилася на руїни і місце болю", – зазначили в коментарі до фотоколажу.

Нацисти руйнували Варшаву методично й наполегливо, як тепер рашисти роблять це з Харковом, Херсоном, як зробили з Маріуполем та намагаються зробити з Дніпром.

В архівах можна відшукати багато фото Варшави, зроблених після фашистських атак. Серед них є одна світлина, яка також перегукується з сучасним фото з Дніпра. На ній зображено хлопчика, який сидить на руїнах свого зруйнованого фашистами будинку.

І фотографія 23-річної дніпрянки Анастасії Швець на руїнах власної квартири. Кілька годин Анастасія провела так, чекаючи рятувальників. Під завалами залишались її батьки і вона не знала, що з ними. Про те, що вони загинули, дівчина дізналась вже у лікарні.

Нагадаємо: Анастасія Швець, дівчина, яку сфотографували 14 січня 2023 року на руїнах будинку в Дніпрі, незадовго до удару втратила на війні коханого.

Залужний провів перемовини з командувачем сил НАТО в Європі

четвер, 28 вересень 2023, 22:43

Головнокомандувач ЗСУ Валерій Залужний сьогодні, 28 вересня, провів розмову з верховним головнокомандувачем Обʼєднаних збройних Сил НАТО в Європі Крістофером Каволі. Про це Залужний повідомив в Telegram, передають Патріоти України. «Змістовна телефонна...

Поляки поширюють наративи про невдячність українців, Кулеба відреагував

четвер, 28 вересень 2023, 21:51

Наративи про невдячність українців, які все активніше розкручують польські ЗМІ та деякі чиновники, не відповідають дійсності. Про це заявив міністр закордонних справ Дмитро Кулеба в інтерв'ю, передають Патріоти України. «Я вважаю стратегічно загрозливи...