"Історичне непорозуміння": У мережі запропонували скасувати указ Долгорукого про заснування Москви


У мережі з'явилося жартівливе "розпорядження", яке "постановляє" скасувати указ князя Юрія Долгорукого про заснування Москви. Документ 1147 року названий "історичним непорозумінням", передають Патріоти України.

"Розпорядження", яке нібито видав виконавчий комітет Київської міської ради, датується 7 червня 2022 року та має номер "367". Воно також містить "печатку" та "підпис" міського голови столиці Віталія Кличка.

"Назва" документа – "Про відновлення виправлення історичної справедливості та виправлення помилок колишніх вищих посадових осіб міста Києва".

Текст документу "постановляє" на основі норм Цивільного, Господарського кодексів та закону України "Про місцеве самоврядування" визнати недійсним указ князя Юрія Долгорукого про заснування Москви "як такий, що є історичним непорозумінням".

Юрій Долгорукий (1190-1157) – князь із династії Рюриковичів, син Володимира Мономаха. Великий князь Київський, князь Суздальський та Переяславський; вважається засновником Москви.

Прізвисько Долгорукий отримав за те, що втручався в боротьбу за київський престол та усобиці на Русі. Похований у Києві в церкві Спаса на Берестові.


Побачення в Москві: Путін не отримав від Сі Цзіньпіна того, що хотів – ISW

вівторок, 21 березень 2023, 7:02

Під час зустрічі з президентом РФ Володимиром Путіним лідер Китаю Сі Цзіньпін запропонував більш стримане бачення російсько-китайських відносин, ніж те, чого, ймовірно, прагнув російський диктатор. Про це йдеться у звіті американського Інституту вивчен...

"Ніхто не вірив, що можна утримати місто більше тижня, максимум двох": У Міноборони розкрили, хто і як очолює оборону Бахмута

вівторок, 21 березень 2023, 6:06

У Міністерстві оборони повідомили, що обороною Бахмута керує бригадний генерал Андрій Гнатов. Про це зокрема повідомила заступниця міністра оборони Ганна Маляр у Telegram. За її словами, безпосередньо у Бахмуті здійснюють оборону комбриги 93-ї бригади ...