"Історичне непорозуміння": У мережі запропонували скасувати указ Долгорукого про заснування Москви


У мережі з'явилося жартівливе "розпорядження", яке "постановляє" скасувати указ князя Юрія Долгорукого про заснування Москви. Документ 1147 року названий "історичним непорозумінням", передають Патріоти України.

"Розпорядження", яке нібито видав виконавчий комітет Київської міської ради, датується 7 червня 2022 року та має номер "367". Воно також містить "печатку" та "підпис" міського голови столиці Віталія Кличка.

"Назва" документа – "Про відновлення виправлення історичної справедливості та виправлення помилок колишніх вищих посадових осіб міста Києва".

Текст документу "постановляє" на основі норм Цивільного, Господарського кодексів та закону України "Про місцеве самоврядування" визнати недійсним указ князя Юрія Долгорукого про заснування Москви "як такий, що є історичним непорозумінням".

Юрій Долгорукий (1190-1157) – князь із династії Рюриковичів, син Володимира Мономаха. Великий князь Київський, князь Суздальський та Переяславський; вважається засновником Москви.

Прізвисько Долгорукий отримав за те, що втручався в боротьбу за київський престол та усобиці на Русі. Похований у Києві в церкві Спаса на Берестові.


На Донеччині затримали священника УПЦ МП, який закликав співпрацювати з окупантами (фото)

п’ятниця, 30 вересень 2022, 19:53

У звільненому селищі Ярова Донецької області затримано священника Московського патріархату, який закликав місцевих жителів співпрацювати з російськими окупантами. Йому повідомлено про підозру в колабораційній діяльності. Про це 30 вересня повідомила пр...

Литва підписала угоду на закупівлю польських дронів-камікадзе Warmate для України

п’ятниця, 30 вересень 2022, 19:34

Міністерство оборони Литви уклало контракт з польською компанією WB Group на закупівлю дронів-камікадзе Warmate, повідомляють Патріоти України з посиланням на Delfi. Йдеться про закупівлю двох комплексів та 37 дронів-камікадзе Warmate. Їх придбають за ...