Історичний момент: Байден підписав протоколи про приєднання Фінляндії та Швеції до НАТО

Президент США Джо Байден ввечері 9 серпня підписав документи про затвердження протоколів про приєднання Фінляндії та Швеції до НАТО, передають Патріоти України.

Президент США підписав документи на церемонії у Білому домі. Байден виступив з промовою та закликав інші держави, які входять до НАТО, якнайшвидше схвалити вступ двох країн до Альянсу.

Зазначимо, що Сполучені Штати Америки стали 23 країною з 30, яка ратифікувала вступ Швеції та Фінляндії до альянсу. Наразі поки Іспанія, Греція, Словаччина, Португалія, Чехія, Туреччина та Угорщина заявки на приєднання 2 країн в НАТО не ратифікували.


Днями сенат США також проголосував за долучення Фінляндії та Швеції до НАТО. Результат голосування був 74 проти 1. Там наголосили, що це найбільш значне розширення Альянсу з 1990-х років.

Випрацьовуються нові тактики: Як ЗСУ збивають запущені Росією іранські бойові безпілотники

неділя, 25 вересень 2022, 8:00

Речник Повітряних сил ЗСУ Юрій Ігнат розповів, як українські військові збивають іранські дрони різних модифікацій, запущені Росією. Пряма мова: "Передовсім давайте про день вчорашній, бо він став знаковим у використанні цих (іранських – ред. ) БПЛА… рі...

Режим Путіна може впасти через мобілізацію: Експерт озвучив можливий сценарій

неділя, 25 вересень 2022, 7:50

Протести в Росії через оголошену в країні мобілізацію можуть стати початком зміни влади в РФ, якщо їх очолить "серйозна організаційна сила". Цю роль може взяти на себе Федеральна служба безпеки (ФСБ) Росії. Таку думку в ексклюзивному інтерв'ю "Обозрева...