"Історичний момент": У Німеччині підтримали надання Україні статусу кандидата на вступ до ЄС

Міністерка закордонних справ Німеччини Анналена Бербок заявила, що підтримує надання Україні статусу кандидата на вступ до ЄС. Вона назвала це історичним моментом. Слова Бербок наводить Bloomberg, передають Патріоти України.

Водночас вона дала зрозуміти, що Україна не матиме особливого ставлення в подальшому процесі вступу. "Це історичний момент. Ми не можемо зачинити двері перед Україною", – сказала Бербок. Міністерка додала, що Європейська комісія ухвалить остаточне рішення щодо статусу кандидата України у червні та що німці несуть особливу відповідальність у цей момент.

Бог не дослухався до молитов фінансиста вбивць українців: США конфіскують активи "православного" олігарха

п’ятниця, 3 лютий 2023, 11:38

Ухвалена в США поправка до бюджетного законодавства передбачає, що конфісковані кошти можуть бути спрямовані на відновлення України. Також повідомлялось, що Малафеєв фінансував російських терористів ''ЛДНР''.

"Захід - доктор Менгеле": Медведєв забився в істеричних конвульсіях через допомогу Україні

п’ятниця, 3 лютий 2023, 11:30

Колишній президент РФ Дмитро Медведєв вирішив змалювати в чорних фарбах економічне майбутнє України, при цьому звинувачуючи Захід у тому, що він нібито не бажає допомагати українській державі, передають Патріоти України. Черговий напад нав'язливих ідей...