Юлія Мендель була не першою - "перейшла дорогу" головред "Української правди": Зеленського звинуватили у нечесному відборі прес-секретаря

Севгіль Мусаєва

Президент Володимир Зеленський пропонував головному редактору "Української правди" Севгіль Мусаєвій стати його прес-секретарем в обхід конкурсу.

Мусаєва відмовила на пропозицію Зеленського, яку він озвучив по телефону. Про це повідомила журналістка Катерина Коберник в Facebook.

"За нашою інформацією, Зеленський запропонував пост свого прес-секретаря головному редактору УП Севгіль Мусаєвій. Зробив це по телефону, коли вона була в США. Мусаєва відмовилася, і все б нічого, але зробив він це під час відкритого конкурсу на посаду прес-секретаря, після 15 травня. До цього часу пройшло кілька етапів відбору і Севгіль в них участі не приймала", - розповіла журналістка.

Також Коберник вважає, що переможниця конкурсу на посаду прес-секретаря Юлія Мендель недостатньо етично прокоментувала інформацію про дзвінок Мусаєвій.

"Ми задаємо пряме запитання переможцю конкурсу Юлії Мендель і просимо передати його президенту. Саме питання ставить під великий сумнів її перемогу і справедливість конкурсу. На це новий прес-секретар відповідає, що це зараз не пріоритет для Володимира і вона сама може визначати важливість і етичність питань, які озвучує президенту", - зазначила журналістка.

"Ця історія ставить під велике питання прозорість конкурсу по мажоритарці від "Слуги народу". Порада Зе-Команді на майбутнє: для початку самі повірте в те, що говорите з трибун", - додала Коберник.

Важка артилерія і не тільки: Кулеба анонсував нову допомогу від НАТО і розповів про дискусію щодо Patriot і танків

середа, 30 листопад 2022, 23:42

Україна незабаром отримає новий пакет допомоги від країн НАТО, до якого входять зокрема засоби енергозабезпечення, важка артилерія та бронемашини. Про це заявив після міністерської зустрічі НАТО в Бухаресті очільник МЗС України Дмитро Кулеба, передають...

Агітував прямо у кафе: На Харківщині повідомили про підозру прихильнику "русского мира" та Путіна

середа, 30 листопад 2022, 23:15

Із початком російської війни в Україні з'явилося багато колаборантів. Представники правоохоронних органів останнім часом часто викривають зрадників. Так, нещодавно під Харковом виявили колаборанта, який агітував за Росію та закликав підтримувати її кри...