Ющенко розповів, як приймав удома Путіна та старанно уникав "неправильного" слова

Третій президент України Віктор Ющенко розповів, як приймав диктатора Путіна на своїй дачі в в Нових Безрадичах. За його словами, диктатора зацікавила стародавня українська піч та косівська кераміка. Про це Ющенко сказав в інтерв'ю "Гордону", передають Патріоти України.

Третій президент України розповів, що Путін, прийшовши до його помешкання, звернув увагу на старовинну піч, яку привезли із заходу України. Диктатор навіть постояв біля неї, спершись на комин, та мовчав.

"І це було довго. Ну, зараз я розумію, що час розтягується, але я думаю, секунд 10–15 точно. Не говорив, а став щось про своє... Я думаю, що щось там у нейронах пробило. Бо для мене це було чутливо. Для мене це було приємно й дивно: що є такі сторінки, до яких він тяготить, і я щось можу зрозуміти, що робиться в голові, які бажання", - загадує Ющенко.

Експрезидент України зазначив, що Путіна також зацікавила косівська кераміка, яку виготовила майстриня з Івано-Франківщини. Ці кахлі були розписані цитатами Тараса Шевченка, а тому перед приїздом Ющенко попросив перевірити, чи не має на них написів про "москалів", оскільки він тоді вважав за краще уникати цього слова.

"І я розповідаю ці історії. Бо це все ручна робота. А він розповідає, що у нього будова йде, він теж щось будує під Москвою. Я попросив, щоб хлопці всі прочитали ті кахлі, щоб там... Бо в Тарасика є і круті слова про москалів. Ну, логіка нашої зустрічі була така. Я розумію його ставлення до України. Для нього це та територія, яку б він хотів бачити у зоні свого впливу. Я добре розумію його відношення до мене. Бо перед ним сидить не той президент, із яким він хотів би мати справу", - пригадав Віктор Ющенко.

Арестовичу загрожує в'язниця - нардепка написала на нього заяву в поліцію

четвер, 28 вересень 2023, 16:55

Народна депутатка Інна Совсун написала заяву до правоохоронних органів на колишнього радника Офісу президента Олексія Арестовича через сексистські висловлювання. Йому загрожує до 3-х років тюрми. Проце нардепка повідомила на своїй сторінці у Фейсбук, п...

У Москві "мобіки" ховаються у психлікарні, щоб не потрапити на війну проти України

четвер, 28 вересень 2023, 16:30

У Москві громадяни держави-терориста Росії, яких намагаються мобілізувати в окупаційну армію, ховаються у психіатричних лікарнях. Росіяни не мають діагнозів, але платять лікарям, щоб отримати "лікування" та довідку про непридатність до служби. Ті, хто ...