"Їв сирі гриби і злизував росу з листя": Окупант розповів, як виживав, поки не потрапив у полон до ЗСУ (відео)

Російські мобілізовані після потрапляння на передову розбігаються хто куди. Їм доводиться по кілька днів голодувати у пошуках виходу із ситуації. Так один з "мобіків" кілька днів їв "дари природи", поки не зустрівся із ЗСУ, які взяли його в полон, зазначають Патріоти України.

"Я блукав кілька днів, їв сирі гриби, пив з калюжі. Перші три дні води не було взагалі, я збирав краплі з опалого листя, злизував. Бувало траплявся соняшник, я звідти збирав насіння і їв. Потім знайшов в ящиках, які покинули на позиціях, вичавлену пачку майонезу. там було трохи, я ним обмазав насіння і їв", - розповів українському журналісту Дмитру Карпенку окупант.

Журналіст назвав те, як виживав окупант "бомжуванням" і наголосив, що ось так почувається в Україні "друга армія світу".

Нагадаємо, що російські військові можуть здатися в полон і зберегти своє життя. Телефони гарячої лінії "Хочу жить": +380665803498 та +380931192984.

"Усе рухається вперед": Халюк Байрактар розповів, коли буде збудовано завод з виробництва Bayraktar в Україні

вівторок, 3 жовтень 2023, 3:25

Будівництво заводу Bayraktar в Україні, як очікується, завершиться через 1,5 року. Загалом в проєкт планують інвестувати приблизно 100 млн доларів. Про це директор компанії Халюк Байрактар розповів в інтерв’ю "Радіо Свобода". За його словами, між Туреч...

"Відволікти Захід від України": Кремль може атакувати НАТО з несподіваного боку

вівторок, 3 жовтень 2023, 0:30

Оскільки Російська Федерація зазнає невдач в Україні, безпосередня загроза членам НАТО, таким як Польща і країни Балтії, може бути дещо пом'якшена. Ймовірно, новою точкою докладання дестабілізуючих зусиль Москви стануть Балкани. Саме на Балканах розташ...