"Із 2300 осіб залишилося 500": Мати "мобіка" поскаржилася на катастрофічні втрати окупантів на Херсонському напрямку. Перехоплення

На Херсонському напрямку в одному військовому з'єднанні армії РФ з 2300 осіб за три дні боїв вижило лише 500. Решта стали мішенями українських ударних безпілотників і артилерії, передають Патріоти України.

Про це йдеться у перехопленій телефонній розмові, наданій у розпорядження "Обозревателю"хакерським угрупованням "Фронтові розмови окупантів". З розмови можна зрозуміти, що йдеться про частково мобілізованих із Воронезької області РФ.

"Їх забрали з Воронежа. Десь 2300 осіб. Біля Херсонського кордону був. Коли приїхали вони, три дні він не повідомляв. А чутка пішла, що дроном їх бомбили. Із цих 2300 людей залишилося 500. Правда, не правда – хто знає про це? Там кажуть, випивають", – бідкається у телефонній розмові мати одного з російських окупантів.

Українці та американці створили морський дрон-авіаносець SeaHive 5.0, озброєний роєм FPV-дронів

п’ятниця, 26 червень 2026, 12:28

Українська компанія Depthon Systems разом з американськими партнерами Red Cat створила новий морський безпілотник SeaHive 5.0, який несе на борту ударні FPV-дрони, передають Патріоти України з посиланням на виданні «Оборонка». Безпілотник атакує ворога...

США більше не є нейтральним посередником, а разом з нами виступають за територіальну цілісність України, - Макрон (відео)

п’ятниця, 26 червень 2026, 11:40

США вперше підтримали документ, у якому фактично відмовилися від ролі нейтрального посередника щодо України. Про це під час брифінгу на саміті Франція-Італія в місті Антіб заявив французький президент Еммануель Макрон, передають Патріоти України. . "В...