"Із 3-го полку під Луганськом 52 людини залишилося": Окупант розповів друзям про приїзд Суровікіна і плани нової мобілізації. Перехоплення

Російський окупант розповів про те, як до них із перевіркою приїжджав генерал Сергій Суровікін, який командує армією РФ в Україні. Він також поділився інформацією про те, що у Росії готуються до нової хвилі мобілізації, передають Патріоти України.

Про це стало відомо з розмови "мобіка" з друзями з його міста, перехопленої Головним управлінням розвідки Міноборони України. Загарбник поскаржився на втрати у лавах "другої армії світу".

"Коротше, в Пензі зараз починається відбір, новий призов, суто артилеристи, командири відділень, командири машин. Коротше, зміцнюватимуть", – сказав він.

За рахунок цих новобранців мають поповнити лави окупантів, які зазнають великих втрат в Україні. Стартувати ця нова мобілізація, за словами росіянина, мала ще 1 грудня – відразу після закінчення призову на строкову службу.

"Ну, у нас вже жорстка нестача. У нас тут 3-й полк роз***ли під Луганськом, коротше, 52 людини тільки залишилося...Було більше 1000 точно", – розповів військовослужбовець РФ.

При цьому він закликав своїх друзів приєднатися до нього на передовій, хоча ті не висловили особливого бажання брати участь у бойових діях. Перехоплення містить нецензурну лексику, 18+!

Удари по Криму - натяк Кремлю на готовність України знищувати енергетичні обʼєкти РФ взимку, - військовий оглядач

неділя, 24 вересень 2023, 1:45

Військовий оглядач Давид Шарп вважає, що удар по штабу Чорноморського флоту РФ у Севастополі мав на меті символічний характер. Таку думку він висловив в етері телеканалу "Еспресо". передають Патріоти України. “Найважливішим аспектом в ударах по російс...

"Росія поважає територіальну цілісність України": Лавров зробив неймовірно цинічну заяву на саміті в ООН

субота, 23 вересень 2023, 23:15

Міністр закордонних справ Росії Сергій Лавров, виступаючи на саміті Генеральної асамблеї Організації об'єднаних націй, цинічно заявив, що Росія визнає цілісність та суверенітет України з 1991 року. При цьому, за словами путінського чиновника, Київ сам ...