
Збройні сили України ліквідували батальйонну групу 200-ї окремої мотострілецької бригади російської армії. З 648 осіб вижили тільки троє, двоє з них отримали поранення. Про це заявив радник керівника Офісу президента Олексій Арестович. Під час свого брифінгу в п'ятницю, 25 березня, він розповів про те, що 200-та окрема мотострілецька бригада Збройних сил РФ, яка брала участь у війні проти України, практично повністю розгромлена, передають Патріоти України.
"Батальйонно-тактична група 200-ї окремої мотострілецької бригади, яка брала участь у "спеціальній військовій операції" на території України, зазнала значних втрат у живій силі. З 648 військовослужбовців, які були відправлені, загинули 645. Залишилися тільки троє, і то двоє з них поранені", - підкреслив Олексій Арестович.
У Військово-морських силах ЗСУ розповіли, що наразі Кінбурнська коса – це зона бойових дій, ця зона лишається стратегічно важливою для окупантів, заявив: речник ВМС Дмитро Плетенчук у коментарі "Суспільне Миколаїв, передають Патріоти України. "Ми з вам...
Міністр інфраструктури Польщі Даріуш Клімчак зробив заяву щодо планів польського уряду власним коштом побудувати автомагістраль до Львова. Він спростував цю інформацію, зазначивши, що таких планів немає. Про це повідомляє PAP, передають Патріоти Україн...