У суботу, 12 червня, в Харкові біля консульства Росії Служба безпеки України повісила банер, в якому нагадала про героїчну оборону Донецького аеропорту українськими "кіборгами". У такий спосіб вона вирішила "привітати" країну-агресора з Днем Росії. Про це повідомляє Telegram-канал "Харків 1654", передають Патріоти України.
Так, на банері написали таке: "Стримували фашистів: Данія – 6:00; Нідерланди – 6 днів; Бельгія – 8 днів; Польща – 36 днів; Франція – 43 дні; Будинок Павлова (Сталінград) – 58 днів; Донецький аеропорт – 242 дні".

"Під російським консульством СБУ своєрідно привітала із щорічним святом північного сусіда", – написали у Telegram-каналі.

Варто зазначити, що бої за Донецький аеропорт тривали з вересня 2014 року по 22 січня 2015-го. Оборона терміналів аеропорту тривала 242 дні. Бої стали символом незламності і бойового духу українського війська, а захисники терміналів отримали прізвисько – "кіборги".
У ніч на 26 червня Москва знов зазнала повітряної атаки, про знищення десятків "невідомих дронів" заявляє мер Москви Сергій Собянін у Telegram, передають Патріоти України. . Атака на російську столицю почалася приблизно о 02:30 ночі. Вже тоді російсь...
Працівники кримської групи компаній “ТЕС” записали відеозвернення до президента Росії Володимира Путіна, заявивши про серйозні наслідки ударів ЗСУ для бізнесу компанії та її працівників. Відео опублікував телеграм-канал AST, передають Патріоти Українит...