"Із Днем Росії!": У Харкові СБУ незвично "привітала" консульство країни-агресора (фото)

У суботу, 12 червня, в Харкові біля консульства Росії Служба безпеки України повісила банер, в якому нагадала про героїчну оборону Донецького аеропорту українськими "кіборгами". У такий спосіб вона вирішила "привітати" країну-агресора з Днем Росії. Про це повідомляє Telegram-канал "Харків 1654", передають Патріоти України.

Так, на банері написали таке: "Стримували фашистів: Данія – 6:00; Нідерланди – 6 днів; Бельгія – 8 днів; Польща – 36 днів; Франція – 43 дні; Будинок Павлова (Сталінград) – 58 днів; Донецький аеропорт – 242 дні".

"Під російським консульством СБУ своєрідно привітала із щорічним святом північного сусіда", – написали у Telegram-каналі.

Варто зазначити, що бої за Донецький аеропорт тривали з вересня 2014 року по 22 січня 2015-го. Оборона терміналів аеропорту тривала 242 дні. Бої стали символом незламності і бойового духу українського війська, а захисники терміналів отримали прізвисько – "кіборги".

Американці обіцяють посилити тиск на Москву: У Держдепі США констатують, що Україна почала вигравати війну, а РФ не бажає миру.

четвер, 25 червень 2026, 6:05

​. Україні вдалося переломити ситуацію, і зараз вона виграє війну проти Росії. Про це заявив заступник державного секретаря з питань зовнішньої допомоги, гуманітарних питань та свободи віросповідання Джеремі Левін на Українському обіді, який організува...

Україну таємно озброїли американськими ЗРК MAAWLR

середа, 24 червень 2026, 22:50

На захист українського неба стали американські комплекси протиповітряної оборони MAAWLR/BRAWLR. Комплекс потрапив на відео російського дрона, кадри з якого опублікували у Telegram-каналі «Северный Ветер», передають Патріоти України з посиланням на "Міл...