У суботу, 12 червня, в Харкові біля консульства Росії Служба безпеки України повісила банер, в якому нагадала про героїчну оборону Донецького аеропорту українськими "кіборгами". У такий спосіб вона вирішила "привітати" країну-агресора з Днем Росії. Про це повідомляє Telegram-канал "Харків 1654", передають Патріоти України.
Так, на банері написали таке: "Стримували фашистів: Данія – 6:00; Нідерланди – 6 днів; Бельгія – 8 днів; Польща – 36 днів; Франція – 43 дні; Будинок Павлова (Сталінград) – 58 днів; Донецький аеропорт – 242 дні".

"Під російським консульством СБУ своєрідно привітала із щорічним святом північного сусіда", – написали у Telegram-каналі.

Варто зазначити, що бої за Донецький аеропорт тривали з вересня 2014 року по 22 січня 2015-го. Оборона терміналів аеропорту тривала 242 дні. Бої стали символом незламності і бойового духу українського війська, а захисники терміналів отримали прізвисько – "кіборги".
69-річний російський журналіст Григорій Нехорошев, який у 2008 році повідомив, що Володимир Путін розлучиться зі своєю тодішньою дружиною заради олімпійської гімнастки Аліни Кабаєвої, був знайдений мертвим у своєму будинку в Ризі. Тіло було виявлено у ...
Звільнення тимчасово окупованого Криму може виявитися тривалим процесом, і українському суспільству варто бути готовим саме до такого розвитку подій. Таку думку висловив авіаційний експерт Костянтин Криволап в ефірі телеканалу «Київ 24», передають Патр...