Із Калінінградської області: РФ перекидає підрозділи 18-ї мотострілецької дивізії до кордонів України

Командування путінською армією почало перекидали до східних кордонів України підрозділи 18-ї мотострілецької дивізії з Калінінградської області. Вона була створена 2021 року з чотирьох полків. Передбачається, що нові сили окупантів залучатимуть у війні проти українського народу. Про це розповідає міжнародна волонтерська спільнота InformNapalm, передають Патріоти України.

Відомо, що до дивізії входять три мотострілецькі полки – 79-й, 275-й і 280-й, а також 11-й танковий полк. За даними HUMINT-джерел розслідувачів, ударні підрозділи новосформованої російської 18-ї МСД нині перекидають до східних кордонів України.

Очікується, що їх буде залучено до бойових дій проти українських Сил оборони на Краматорському напрямку. Окрім наочної карти, розслідувачі поки не надали фото чи відеопідтверджень перекидання РФ військових підрозділів 18-ї МСД до українських кордонів.

Водночас, інформує британська розвідка, РФ посилює свою армію на східному напрямку, куда вже перекинула найманців ПВК "Вагнера". Зазначається, що цим окупанти намагаються компенсувати великі втрати в своїх лавах. Журналіст видання BILD розповів про головну мету залучення "вагнерівців" до війни в Україні та чому вони потрібні главі країни-агресора Володимиру Путіну.

Однак вибачатися не стали: Угорський уряд "повернув" Україні Крим

неділя, 4 червень 2023, 20:41

У неділю, 4 червня, уряд Угорщини видалив скандальний ролик про війну в Україні, на якому окупований Крим не є частиною української території. Натомість на Youtube-каналі угорського уряду з’явилося нове відео із правильною картою, передають Патріоти Ук...

"Противника розбили, він відійшов": Міноборони РФ зробило заяву щодо боїв на Бєлгородщині

неділя, 4 червень 2023, 19:43

Міноборони Росії поширило заяву щодо ситуації у Новій Таволжанці, що на Білгородщині. Раніше російські Telegram-канали публікували відео вуличних боїв у цьому населеному пункті, передають Патріоти України. «4 червня підрозділами прикриття виявлено спро...