Із місцем вже визначилися: Окупанти зібралися будувати у Криму нове курортне місто

Окупаційна влада Криму заявила про плани побудувати на узбережжі Чорного моря нове курортне місто, повідомляють Патріоти України.

"Зараз під керівництвом Марата Хуснулліна (заступника глави уряду Росії - ред.) і глави республіки (глави окупаційної влади Криму Сергія Аксьонова - ред.) розглядаємо і, напевно, найближчим часом презентуємо появу нового міста у Криму", - заявив в інтерв'ю YouTube-проекту "На крючке" так званий віце-прем'єр уряду Криму Євген Кабанов, підтвердивши, що місто буде курортним.

"З розумінням, що має бути побудовано, в які терміни має бути побудовано, з розумінням фінансування, що бере на себе держава і що бере на себе інвестор", - додав Кабанов.

Окупаційний чиновник не розкрив подробиці про майбутнє будівництво, проте зазначив, що місто буде на Чорному морі в "західному напрямку", тобто на західному березі півострова.

"Зараз ми принципово вирішимо можливість фінансування цієї інфраструктури, місце розташування цього нового міста. ... Ведуться перемовини з низкою системних російських інвесторів", - сказав він.

Раніше ЗМІ показали, що відбувалося з курортним сезоном-2021 в окупованому Криму. Зокрема, туристи масово скаржилися на відсутність нормальної інфраструктури на півострові, високі ціни та погані умови в готелях.

Через сходження селевих потоків після сильних злив сталося забруднення води в морі, людям заборонили купатися на ялтинських пляжах. У ступор вводила й необлаштованість місцевих пляжів, а також тотальне "запарканення" курортів Криму, що закриває вільний доступ до пляжів і моря.

"Виступив за мир, щоб потрапити на змагання на Заході": Чемпіон світу з Криму, який зрадив Україну, написав донос на свого партнера зі збірної РФ

четвер, 7 липень 2022, 0:33

Колишній чемпіон світу з шахів Сергій Карякін, який у 2009 році відмовився від громадянства України на користь російського, написав донос на свого партнера зі збірної Росії Яна Непомнящего. Непомнящий був серед провідних шахістів Росії, які в березні н...

"Хоч всі спецнази світу сюди приїдуть, а не тільки нещасний російський": Арестович оцінив шанси окупантів знищити HIMARS

четвер, 7 липень 2022, 0:27

Радник голови Офісу президента Олексій Арестович сумнівається, що російським окупантам вдасться знищити реактивні системи залпового вогню HIMARS виробництва США, які ЗСУ отримали на озброєння. Свою думку з цього приводу він висловив у бесіді з Марком Ф...