Із місцем вже визначилися: Окупанти зібралися будувати у Криму нове курортне місто

Окупаційна влада Криму заявила про плани побудувати на узбережжі Чорного моря нове курортне місто, повідомляють Патріоти України.

"Зараз під керівництвом Марата Хуснулліна (заступника глави уряду Росії - ред.) і глави республіки (глави окупаційної влади Криму Сергія Аксьонова - ред.) розглядаємо і, напевно, найближчим часом презентуємо появу нового міста у Криму", - заявив в інтерв'ю YouTube-проекту "На крючке" так званий віце-прем'єр уряду Криму Євген Кабанов, підтвердивши, що місто буде курортним.

"З розумінням, що має бути побудовано, в які терміни має бути побудовано, з розумінням фінансування, що бере на себе держава і що бере на себе інвестор", - додав Кабанов.

Окупаційний чиновник не розкрив подробиці про майбутнє будівництво, проте зазначив, що місто буде на Чорному морі в "західному напрямку", тобто на західному березі півострова.

"Зараз ми принципово вирішимо можливість фінансування цієї інфраструктури, місце розташування цього нового міста. ... Ведуться перемовини з низкою системних російських інвесторів", - сказав він.

Раніше ЗМІ показали, що відбувалося з курортним сезоном-2021 в окупованому Криму. Зокрема, туристи масово скаржилися на відсутність нормальної інфраструктури на півострові, високі ціни та погані умови в готелях.

Через сходження селевих потоків після сильних злив сталося забруднення води в морі, людям заборонили купатися на ялтинських пляжах. У ступор вводила й необлаштованість місцевих пляжів, а також тотальне "запарканення" курортів Криму, що закриває вільний доступ до пляжів і моря.

У напрямку Липців на Харківщині ворог використовує для атак "Шторм-Z": Військовий розповів про ситуацію

субота, 25 травень 2024, 8:30

У напрямку Липців, що на півночі Харківської області, Росія кидає у штурми підрозділи "Шторм-Z". Вони намагаються проводити ротації, однак українські воїни роблять усе можливе, аби не дати ворогові наростити чисельність та темпи атак. . Наразі на цьом...

"Будуть найжорстокіші бої": Експерт назвав напрямки у Донецькій області, де РФ може активізуватись влітку

субота, 25 травень 2024, 8:22

Росія не залишила ідеї вийти на кордони Донецької та Луганської областей. Тому на сході влітку одночасно можуть йти жорстокі бої на двох чи навіть трьох напрямках. Таку думку в коментарі для матеріала РБК-Україна висловив військово-політичний оглядач г...