Вийти на кордон України здатні за добу: Росія створила новий військовий табір під Воронежом (фотофакти)

Збройні сили Російської Федерації обладнають новий польовий табір поблизу державного кордону з Україною. Про це в інтерв'ю BBC розповів керівник проекту журналістських розслідувань Conflict Intelligence Team (CIT) Руслан Льовієв, інформують Патріоти України.

За словами Льовієва, табір є територією довжиною в 3-4 кілометри, повністю заставленою військовою технікою. У ньому є все, включаючи польові кухню, госпіталь і наметове містечко. Як зазначає Льовієв, про існування табору стало відомо з допомогою деяких мешканців прилеглих населених пунктів. Табір розташований під Воронежем, неподалік від кордону з Україною. Зазначається, що відстань по прямій дорозі від табору до кордону становить близько 170 кілометрів. Іншими словами, в разі бойових дій, техніка здатна здійснити марш-кидок всього лише за добу.

"Їм краще триматись подалі від Криму": Росія влаштувала істерику з погрозами через кораблі НАТО в Чорному морі

вівторок, 13 квітень 2021, 15:15

Заступник глави МЗС Росії Сергєй Рябков, коментуючи у вівторок направлення американських військових кораблів у Чорне море, заявив, що США краще "триматися подалі" від Криму "для їх же блага", передають Патріоти України. . Рябков заявив, що своїми діями...

Хіти тижня. Цілком очікувано: Спікер Путіна заявив, що "Россия готова "защищать" жителей Донбасса с российскими паспортами"

вівторок, 13 квітень 2021, 15:00

На тлі зростання напруженості навколо окупованої частини Донбасу в Кремлі дали зрозуміти, що російська влада буде "захищати" місцевих жителів, які отримали паспорти Росії. Російське інформаційне агентство "Новости" з посиланням на заяву спікера Кремля ...