Із муляжами замість зброї: "Диверсанти" обіцяють в Одесі "гаряче літо" (відео)

В якості своєї місії четвірка в смугастих футболках оголосила боротьбу "проти нацистів".

Група невідомих записала відео з погрозами на адресу України, попереджаючи про спробу цього літа "звільнити" Одесу, інформують Патріоти України.

В якості своєї місії четвірка в смугастих футболках оголосила боротьбу "проти нацистів". Користувачі соцмережі припустили, що на відео росіяни, які вирішили залякати українців, проте виглядали не надто переконливо. Примітно, що матеріал поширюється через російські ТГ-канали.

На опублікованих кадрах четверо молодих людей в смугастих футболках, балаклавах і чорних окулярах записують звернення на камеру. При цьому четвірка виглядає дуже комічно - у кожного з них в руках зброя, яка нагадує пластиковий муляж. У одного з них в руках чорне мачете, що нагадує піратську шаблю. Голос людини, який зачитує текст з листка був змінений, щоб можливість пізнати автора погроз була утруднена.

Лідер загону "визволителів" порівняв сьогоднішню ситуацію в Одесі з окупацією під час Другої світової війни і пообіцяв повторити подвиг "своїх дідів". При цьому користувачі соціальних мереж в коментарях під відео почали сміятися над ними, вважаючи, що воно було записано в Росії, і до України не має ніякого відношення.

З архіву ПУ. "Зовсім дід ку-ку!": Путін зганьбився новим анекдотом на улюблену тему (відео)

понеділок, 23 листопад 2020, 23:55

Безглузді жартівливі висловлювання глави Росії Володимира Путіна щодо вирішення важливих питань з якості життя в очолюваній ним країні знову розлютили громадян. І змусили задуматися про нормальність його психічного здоров'я. Відео ще одного конфузу пре...

З архіву ПУ. Досить цікава причина: У Росії пояснили, чому не захопили Маріуполь

понеділок, 23 листопад 2020, 23:30

Виявилося, що Маріуполь, на відміну від Донецька чи Луганська, - це "чужа земля". Так звана "армія ДНР" не захопила в 2014 році Маріуполь Донецької області, нібито, через те, що він знаходиться «на чужій землі». Про це в ефірі російського телебачення т...