Із муляжами замість зброї: "Диверсанти" обіцяють в Одесі "гаряче літо" (відео)

В якості своєї місії четвірка в смугастих футболках оголосила боротьбу "проти нацистів".

Група невідомих записала відео з погрозами на адресу України, попереджаючи про спробу цього літа "звільнити" Одесу, інформують Патріоти України.

В якості своєї місії четвірка в смугастих футболках оголосила боротьбу "проти нацистів". Користувачі соцмережі припустили, що на відео росіяни, які вирішили залякати українців, проте виглядали не надто переконливо. Примітно, що матеріал поширюється через російські ТГ-канали.

На опублікованих кадрах четверо молодих людей в смугастих футболках, балаклавах і чорних окулярах записують звернення на камеру. При цьому четвірка виглядає дуже комічно - у кожного з них в руках зброя, яка нагадує пластиковий муляж. У одного з них в руках чорне мачете, що нагадує піратську шаблю. Голос людини, який зачитує текст з листка був змінений, щоб можливість пізнати автора погроз була утруднена.

Лідер загону "визволителів" порівняв сьогоднішню ситуацію в Одесі з окупацією під час Другої світової війни і пообіцяв повторити подвиг "своїх дідів". При цьому користувачі соціальних мереж в коментарях під відео почали сміятися над ними, вважаючи, що воно було записано в Росії, і до України не має ніякого відношення.

З архіву ПУ. "Российский спецназ убивает украинцев на Донбассе при помощи французского оборудования", - Бутусов (фото)

субота, 15 травень 2021, 19:30

Sagem Jim LR – це один з найбільш сучасних і якісних приладів спостереження поля бою, який входить в комплект екіпіровки сучасного французького бійця FELIN. «Дальнейшее молчание просто постыдно и оскорбляет Украину и память убитого российским спецназом...

В Україні готуються до створення нового роду військ, - глава РНБО

субота, 15 травень 2021, 19:28

Найближчим часом президент Володимир Зеленський підпише указ про створення кібервійськ в Україні. Про це заявив глава РНБО Олексій Данилов в ефірі політичного ток-шоу "Свобода слова Савіка Шустера", передають Патріоти України. За його словами, РНБО одн...