"Із нинішньою стратегією він не досидить свою каденцію": Безсмертний попередив Зеленського про новий Майдан (відео)

На думку Романа Безсмертного, новий Майдан може відбутися вже в 2020 році.

Президент України Володимир Зеленський, дотримуючись нинішньої стратегії поведінки, ризикує залишити свій пост достроково. Про це заявив екс-представник України в Тристоронній контактній групі в Мінську Роман Безсмертний, передають Патріоти України.

На його думку, новий Майдан може відбутися вже в 2020 році. Безсмертний поставив під сумнів рейтинг підтримки президента в 73%: "По-перше, треба стратифікувати цифру 73%. Всі прекрасно розуміють, що там понад 40% проти Порошенка, а не за Зеленського. Тому давайте її опустимо до 30%. А що зараз із цих 30% залишилося?"

Також дипломат розкритикував мирні ініціативи Зеленського щодо відведення військ і висловив переконання, що президент діє в односторонньому порядку на догоду Кремлю. "Треба розуміти, що дорогою, якою він іде, він не тільки не досягне миру, але і не досидить свою каденцію. Вже очевидно, що президент Зеленський рухається проти настроїв суспільства. Цього робити не можна. З точки зору нинішньої динаміки, ми весну переживемо. Восени ми можемо вибухнути так, що ніхто не усвідомлює", – вважає він.

"Нафтогаз" на 14% підвищив ціни. Поки що суспільство це проковтнуло. У вересні знизили на 2%, зараз підняли на 14%. Для чого тоді робили цю дурість?.. Навесні люди будуть рятувати себе, забезпечувати виживання на осінь, садити картоплю, робити щось, що б їх зберегло. А восени, коли буде ясно, що не вистачає, ситуація вибухне, і це зрозуміло", – наголосив він.

На думку Безсмертного, Зеленський може врятувати ситуацію, якщо зосередиться на змінах системи державного управління: "Це економічні речі, які б цементували суспільство, дали можливість йому рухатися. Людям багато не треба – побачити, що трошки виросла зарплата, з'явилося робоче місце, дітям є де в дитсадок іти. Це прості речі, щоб люди побачили, що рухаються кудись".

"А просто бути на сцені і людей смішити або витівками Богдана, або пранкерами – це дуже небезпечно. Коли люди починають сміятися над владою – це кінець. Сміх настав дуже швидко. Це небезпечно. У зал Ради почали заходити в масках клоунів, і це стало в принципі допустимим, бо для цього треба мати певну моральну планку. Такі речі свідчать про глибокі серйозні проблеми, і недооцінювати їх не можна", – заявив дипломат.

Джерело: Обозреватель

"Путін грає з вогнем щодо власної країни": У Німеччині закликали готуватися до розпаду Росії

четвер, 25 червень 2026, 9:44

Країни Європи повинні готуватися не лише до деокупації українських територій, а й до можливого розпаду Російської Федерації, ризик якого зростає з кожним днем війни в Україні. Такий сценарій може супроводжуватися виходом окремих регіонів зі складу РФ, ...

Процес повернення з СЗЧ набирає оберти: Одна з найуславленіших бригад ЗСУ отримала 60 заявок за добу

четвер, 25 червень 2026, 9:35

Підрозділ заслужив високий авторитет у війську завдяки успішному виконанню бойових завдань та дбайливому ставленню до особового складу. Бригада «Рарог» уже прийняла близько сотні військовослужбовців, які повертаються на службу після СЗЧ за спрощеною пр...