
У Сєвєродонецьку боєць Національної гвардії України збив ворожий "Орлан-10". Знешкодити безпілотник йому вдалося з переносного зенітного ракетного комплексу "Ігла". Про це 12 червня повідомили у пресслужбі Нацгвардії. Зазначається, що воїн влучив у ціль із першого пострілу, передають Патріоти України.
Збитий БПЛА здійснював аеророзвідку позиції наших військових. У самому Сєвєродонецьку тривають запеклі бої. Військові Збройних сил України та підрозділи Національної гвардії виконують свої завдання, утримуючи населений пункт.
"Нацгвардійці спільно зі Збройними силами героїчно і мужньо протистоять російським окупантам, щодня тривають запеклі бої за кожен клаптик нашої землі. Переможемо", – запевнили в Національній гвардії.
"Орлан-10" – новітній російський безпілотник, який армія агресора активно використовує для розвідки та наведення артилерійських систем. Його приблизна вартість становить 100 тис. доларів.
У київській лікарні обірвалося життя 30-річної Дар’ї Гончар та її матері. Жінки отримали важкі поранення під час російського обстрілу столиці в ніч проти 2 червня, намагаючись дістатися укриття, передають Патріоти України з посиланням на медіа «#ШОТАМ»...
У Державній думі Російської Федерації пролунала ініціатива щодо запровадження повноцінних уроків початкової військової підготовки для школярів, починаючи з 5 класу, передають Патріоти України. За словами членів профільного комітету з питань СНД, дітей ...