Із супутника видно усе: Російська армія використовує цивільний аеропорт у Бєлгороді (фото)

Супутник зафіксував, що армія РФ використовує з військовою метою аеропорт у місті Бєлгород (РФ), який раніше обслуговував тільки цивільні рейси, повідомляють Патріоти України.

Зокрема, Planet Labs зафіксував 14 травня на території цивільного аеропорту 8 гелікоптерів та декілька автівок. Військовий експерт вважає, що гелікоптери на території аеропорту - це Мі-8.

Поряд зі злітною смугою, де розташовані гелікоптери, також знаходяться палатки. За словами експерта, в них може перебувати особовий склад або зберігатись бойові комплекти чи паливо.

В східній частині аеропорту на супутникових знімках можна помітити сліди від проїзду автомобільної техніки. Частина території поблизу – розкопана.

Член правління "Українського мілітарного центру" Юрій Збанацький припускає, що російські військові можуть використовувати цивільний аеропорт для того, щоб евакуювати поранених та загиблих з зони бойових дій, або в якості перевалочного пункту для дозаправки бортів.

Сюрприз для окупантів: У Маріуполі бунт через відсутність зарплат

середа, 10 серпень 2022, 22:59

Працівники водоканалу в окупованому Росією Маріуполі не вийшли на роботу через невиплату зарплати. Про це повідомив радник мера міста Петро Андрющенко у Telegram, передають Патріоти України. "В Маріуполі сьогодні бунт. Справжній. Міськводоканал не вийш...

Shahed-191 і Shahed-129 можуть з'явитись в Україні будь-якого дня: Іран ще в червні почав навчання російських військових – ЗМІ

середа, 10 серпень 2022, 22:55

Угода передбачає поставку Москві сотень іранських ударних безпілотників, здатних нести високоточні ракети. Розвідка Сполучених Штатів вважає, що російські військові протягом останніх кількох тижнів почали навчатися керувати безпілотниками в Ірані. Про ...