Із таємничою метою: Літак ВПС Білорусі злітав у Підмосков'я і Новосибірськ

Лайнер з бортовим номером EW-005DE вилетів з Мінська 12 серпня о 6:30 за місцевим часом і взяв курс спочатку на Москву.

Літак "Іл-76МД" Військово-повітряних сил Республіки Білорусь злітав в Російську Федерацію і повернувся назад додому в той же день. Про це повідомляють Патріоти України з посиланням на дані порталу стеження за літаками FlightRadar24.

Це сталося вчора, 12 серпня: лайнер з бортовим номером EW-005DE вилетів з Мінська о 6:30 за місцевим часом і взяв курс на Москву. Зазначається, що він приземлився в підмосковній Кубинці, де розташований аеродром ВПС Росії.

Приблизно о 10:46 літак піднявся в повітря і полетів в сторону Новосибірська, де приземлився через чотири години після зльоту.


Назад в Білорусь літак полетів через три години після посадки: вже о 23:00 він приземлився в Мінську.

Наразі про мету польоту білоруського військово-транспортного літака в російські міста невідомо: також немає ніяких відомостей про те, що лайнер міг перевозити на своєму борту.

Хіти тижня. "Если хоть один з*сранец...": Білоруські кіберпартизани зламали сайт Академії МВС і залишили послання батькам курсантів-карателів

понеділок, 28 вересень 2020, 2:00

Сайт академії Міністерства внутрішніх справ Білорусі зламали. Про це повідомляє Telegram-канал “Білорусь головного мозку”, зазначають Патріоти України. . Станом на 19:10 інтернет-ресурс був недоступний.

Конкуренти Штепи на виборах мера Слов'янська співпрацювали з "ДНР", - журналіст

понеділок, 28 вересень 2020, 0:21

Чиновників до співпраці з "ДНР" ніхто не примушував. Два головних конкуренти скандальної Нелі Штепи, обвинуваченої в сепаратизмі, на виборах мера Слов'янська Донецької області також співпрацювали з російськими найманцями "ДНР" у 2014 році. Про це на св...