Ізгої цивілізації: Делегація Росії в ПАРЄ істерить через заборону вільно пересуватися Страсбургом. Дякувати мають Путіну і "не имеющему аналогов в мире" “Спутнику V”

Російські делегати назвали такі обмеження "дискримінацією".

Російській делегації у Парламентській асамблеї Ради Європи не дозволяють вільно пересуватися у Страсбурзі через те, що росіяни не щеплені жодною з вакцин, затверджених європейським регулятором, зазначають Патріоти України.

Про це повідомляє російське видання РБК з посиланням на очільника делегації, депутата Держдуми РФ Петра Толстого.

За його словами, членам делегації РФ дозволили переміщатися тільки за маршрутом від готелю до будівлі ПАРЄ. У приписі, який вони отримали, сказано, що члени делегації не щеплені схваленою ЄС вакциною, а РФ перебуває в червоній зоні.

Російські делегати визнали такі обмеження дискримінацією і заявили, що будуть брати участь у сесії ПАРЄ дистанційно. Член делегації РФ Володимир Круглий також висловив здивування з приводу того, що ВООЗ затягує з реєстрацією російської вакцини.

Нагадаємо, раніше росіяни здійняли галас через нові інструкції в штаб-квартирі ООН, які вимагають, аби кожен член делегації був вакцинований. А російський "Спутник V" там також не визнають.

Контрабандистів призначатиме так само, як і олігархів: Зеленський хоче давати 20 років за контрабанду – Данілов

субота, 16 жовтень 2021, 0:06

Перший етап боротьби з контрабандою через санкції РНБО показав, що чорний ринок зачистили лише від непідконтрольних банковій контрабандистів, наголошують критики. - Поле зачистили для наближених для "найвеличнішого лідера сучасності". Президент Володим...

У тверезих аналітиків не залишилось ілюзій: Реальна версія "Слуги народу" не схожа на телесеріал. Це провал - Forbes

п’ятниця, 15 жовтень 2021, 23:35

На тлі постійної агресії Росії український уряд і весь його бізнес-клас "загрузли в таких глибоких проблемах, що буде дивно, якщо вони взагалі зможуть із них вибратися". Про це пише аналітик світових бізнестрендів Кеннет Рапоза в статті для видання For...