Їжа за талонами: У Тульській області РФ почали друкувати продуктові картки, поки Путін лякає світ голодом (фото, відео)

У Тульській області Росії до однієї з друкарень надійшло замовлення на друк продовольчих талонів. На них зазначені такі категорії товарів: молоко та молочна продукція, сіль харчова, м'ясо та м'ясні продукти, а також риба та рибні вироби, передають Патріоти України.

Талони зняли на відео, яке місцеві жителі відправили в один із популярних російських телеграм-каналів (подивитися ролик можна нижче). Місцеві ЗМІ також зацікавилися питанням та звернулися за роз'ясненням до міністерства промисловості та торгівлі Тульської області.


У відомстві заявили, що друк талонів – це частина роботи з "актуалізації документів постачання населення продовольчими та непродовольчими товарами". Така робота є плановою, заявили у міністерстві, але додаткових пояснень не надали.

Дизайн талонів майже змінився з часів СРСР. Окрім самих "продуктових карток" у друкарні висловили друк "контрольного талона".

У Росії хочуть... чіпувати чиновників, які виїжджають на відпочинок за кордон, щоб їх не завербували

неділя, 5 лютий 2023, 9:40

У Росії, де ще недавно завзято боролись з "чіпуванням" Білла Ґейтса під виглядом вакцинації від коронавірусу, хочуть примусово чіпувати своїх чиновників, які виїжджають на відпочинок за кордон. Такі заходи мають вберегти російських урядовців від вербув...

Темп утилізації залишається високим: Генштаб ЗСУ відзвітував про втрати росіян станом на 5 лютого

неділя, 5 лютий 2023, 9:31

Збройні сили за останню добу знищили ще 700 російських окупантів, два танки та два засоби ППО. Загальні бойові втрати противника з 24.02.22 по 05.02.23 орієнтовно склали: