Їжі не вистачає, волонтерську допомогу краде командування: В окупантів великі проблеми на Херсонщині

На правому березі Херсонської області окупанти особливо гостро відчувають нестачу продовольства, боєприпасів і бойової техніки. Волонтерська допомога часто не доїжджає до російських військових, адже її розкрадають на різних рівнях – навіть командири, які перепродують закуплене, передають Патріоти України.

Про це повідомив "24 канал" із посиланням на джерела в українських спецслужбах. Заявляється, що ще в перші дні часткової мобілізації в Росії командири наказали логістам скоротити постачання БК, їжі та води на окремі ділянки фронту.

"Наказ утримувати вже захоплені території лунає від генералів, Путіна та його оточення, без урахування можливостей військ до виконання цього завдання", – зазначили у статті.

На Херсонщину при цьому направляють багато новобранців, які не мають належного забезпечення. Наприклад, 126-а бригада загарбників (що спочатку складалася з контрактників) уже тричі змінила свій склад.

Наприкінці вересня туди відправили кілька сотень мобілізованих. Тепер у "мобіків" із бронетехніки залишився лише один БТР, хоча раніше було чимало танків і БМП.

Родичі окупантів забили на сполох і попросили допомоги в російського волонтера Олександра Таліпова, що просувається пропагандистами. У соціальних мережах той постійно піариться, як багато купує. Але фанат "русського міра" фактично відмовив бригаді, заявивши, що "возить речі лише на передову", а також "допомагає багатьом підрозділам".

Журналісти додали, що багато волонтерів окупантів використовують різні схеми, щоб отримати особисту вигоду. Наприклад, Олександр Жучковський. За даними українських спецслужб, він купує обладнання і спорядження дешево зі складів російської армії.

В інших випадках допомогу передають командирам підрозділів – а ті вже привласнюють речі собі, часто для перепродажу. "Ця ситуація погіршуватиметься, оскільки до пунктів зборів і на фронт постійно перекидається все більше особового складу бойовиків", – зазначили у виданні.

Генерал-майор Буданов очолить Міністерство оборони, що абсолютно логічно, - Арахамія

неділя, 5 лютий 2023, 22:41

Генерал-майор Кирило Буданов, який зараз є начальником ГУР, очолить Міністерство оборони. Кого розглядають на його місце поки що невідомо. Чутки про те, що у Міністерстві оборони плануються кадрові зміни, офіційно підтвердив глава фракції "Слуга народу...

Не стосуються питання харчування: Резніков прокоментував оголошення підозри екс-посадовцям Міноборони

неділя, 5 лютий 2023, 22:14

Міністр оборони Олексій Резніков прокоментував інформацію про оголошення підозри колишнім посадовцям міністерства. Про це він сказав на прес-конференції, передають Патріоти України. Коментуючи справи щодо Богдана Хмельницького та В'ячеслава Шаповалова,...