
Багато українців в умовах широкомасштабної війни відчувають сором за повсякденні справи, як-от похід у кафе чи зустріч із друзями. У зв'язку з цим український захисник, командир відділення у 68 ВЕБ ЗСУ, а також екоактивіст, музикант, підприємець, голова ГО "Єдина планета" та посланець з питань толерантності ПРООН в Україні Павло Вишебаба звернувся до громадян нашої країни, передають Патріоти України.
Він закликав українців жити повним життям. Він зазначив, що, продовжуючи жити нормальним життям, українці точно не скривдять наших захисників. "Ми чудово розуміємо, що всі не можуть бути на фронті. У нас зараз 1 людина на фронті, 9 – у тилу. Будь ласка, працюйте, їжте круасани в кафе, живіть повним життям. Насолоджуйтесь цими хвилинами. Можливо, буде ротація, і ми поїдемо і теж з'їмо свої круасани", – наголосив Вишебаба.
Він також додав, що завдання всіх українців на цей момент – бути максимально ефективним. А психологічно пригнічена людина такою бути не зможе. "Тому ми зобов'язані піднімати свій бойовий дух і бути постійно в настрої, працювати і допомагати фронту заради тих, хто вже загинув і хто зараз працює на перемогу. Якщо для цього вам потрібно піти в кафе та з'їсти круасан – їжте на здоров'я", – резюмував захисник України.
69-річний російський журналіст Григорій Нехорошев, який у 2008 році повідомив, що Володимир Путін розлучиться зі своєю тодішньою дружиною заради олімпійської гімнастки Аліни Кабаєвої, був знайдений мертвим у своєму будинку в Ризі. Тіло було виявлено у ...
Звільнення тимчасово окупованого Криму може виявитися тривалим процесом, і українському суспільству варто бути готовим саме до такого розвитку подій. Таку думку висловив авіаційний експерт Костянтин Криволап в ефірі телеканалу «Київ 24», передають Патр...