"Їжте круасани у кафе, живіть повним життям": Боєць ЗСУ звернувся до українців (відео)

Багато українців в умовах широкомасштабної війни відчувають сором за повсякденні справи, як-от похід у кафе чи зустріч із друзями. У зв'язку з цим український захисник, командир відділення у 68 ВЕБ ЗСУ, а також екоактивіст, музикант, підприємець, голова ГО "Єдина планета" та посланець з питань толерантності ПРООН в Україні Павло Вишебаба звернувся до громадян нашої країни, передають Патріоти України.

Він закликав українців жити повним життям. Він зазначив, що, продовжуючи жити нормальним життям, українці точно не скривдять наших захисників. "Ми чудово розуміємо, що всі не можуть бути на фронті. У нас зараз 1 людина на фронті, 9 – у тилу. Будь ласка, працюйте, їжте круасани в кафе, живіть повним життям. Насолоджуйтесь цими хвилинами. Можливо, буде ротація, і ми поїдемо і теж з'їмо свої круасани", – наголосив Вишебаба.

Він також додав, що завдання всіх українців на цей момент – бути максимально ефективним. А психологічно пригнічена людина такою бути не зможе. "Тому ми зобов'язані піднімати свій бойовий дух і бути постійно в настрої, працювати і допомагати фронту заради тих, хто вже загинув і хто зараз працює на перемогу. Якщо для цього вам потрібно піти в кафе та з'їсти круасан – їжте на здоров'я", – резюмував захисник України.


Вибухи на аеродромі в Саках були операцією українського спецназу, - The Washington Post

п’ятниця, 12 серпень 2022, 14:30

У п'ятницю, 12 серпня, впливова американська газета The Washington Post повідомила, що вибухи на аеродромі в Саках були насправді операцією українського спецназу. "Потужну атаку на російську авіабазу в окупованому Криму здійснили українські спецпризнач...

Добре знають, що на них чекає: Співробітники ФСБ масово відмовляються їхати в Україну навіть за великі гроші

п’ятниця, 12 серпень 2022, 14:19

Співробітники Федеральної служби безпеки Росії масово відмовляються їхати на війну в Україну. Вони не погоджуються навіть за підвищення зарплати в 6-8 разів і додаткові пільги. Відповідною інформацією поділилися автори Telegram-каналу "Можемо пояснити"...