Російське командування навмисне відправляє у бій зеків без харчування. Таке рішення зумовлене чітким усвідомленням того, що в'язні довго на війні не живуть, передають Патріоти України.
"Це не є в більшості своїй якісь навчені солдати. В них є розуміння, що їх використовують. Ці зеки не розраховують, що довго проживуть. В умовах нинішньої інтенсивності боїв - це тиждень-два максимум. Це, напевне, їм пощастить, якщо вони пару тижнів проживуть. Це, по-суті, до першого штурму. Вони це абсолютно брали, як гарматне м'ясо", - розповів офіцер батальйону "Свобода" Нацгвардії Андрій Іллєнко.
В'язні залишаються без їжі, а за дезертирство - розстріл. "Щоб гнати штурмові хвилі використовуються різні методи. Загороджувальні загони їх розстрілюють за будь-яку спробу втекти, виявити небажання іти в наступ чи побігти кудись не в той бік. Їх можуть не годувати, щоб вони були голодними і казати, щоб вони здобули їжу в бою. Це нічим не відрізняється від Другої світової війни і штрафбатів. Можливо, навіть і більш жорстко", - підсумував Іллєнко.
Німецький автовиробник Volkswagen готує новий масштабний план економії, який може передбачати скорочення до 100 тисяч працівників у різних країнах світу протягом найближчих років. Про це повідомляє профільне видання Manager Magazin із посиланням на вла...
Для росіян тимчасово окупований Крим стає все більшою проблемою. Через постійні удари по шляхах постачання на півострові виникає гострий дефіцит усього — від пального до їжі, і з кожною новою атакою ситуація лише погіршується. Про це повідомив заступни...