Ізюмське угрупування ворога готує операцію у напрямку Слов'янська, - військовий експерт

Частина Ізюмського угрупування застосовувалась раніше у захопленні Сєвєродонецька. Зараз є певні ознаки того, що решту цього угрупування готують для нападу у районі Слов'янська. Про це 24 каналу розповів військовий експерт Костянтин Машовець, передають Патріоти України.

Він також зазначив, що після того, як окупанти візьмуть Сєвєродонецьк, вони одразу перейдуть до наступальних дій в районі Слов'янська, без використання оперативної паузи. Але поки російські загарбники безуспішно намагаються просунутися в районі Слов'янська. Сьогодні намагалися пройти у межі селища Райгородок, але зазнали втрат та відступили, зазначає експерт. "Поки наші захисники тримають оборону в районі Святогірська, окупанти не просунуться ніяк", – говорить Машовець.

Однак, на думку військового експерта, на слов'янському напрямку відбуваються й інші речі і вони свідчать про те, що Ізюмське угрупування ворога готує операцію у напрямку Слов'янська. "Наприклад, загарбники активно накопичують речі технічно-матеріального постачання, поступово перекидають туди живу силу", – зазначає Костянтин Машовець.

Джерело: 24 канал

Бої на Таврійському напрямку: Генерал Тарнавський розповів про втрати окупантів

субота, 30 вересень 2023, 23:52

На Таврійському напрямку триває бойова робота Сил оборони. За останню добу втрати окупаційних військ РФ склали 248 осіб, з яких 84 – безповоротні. Про це повідомив командувач оперативно-стратегічного угруповання військ "Таврія", бригадний генерал Олекс...

Загроза дефіциту озброєнь на фронті: Конгрес ухвалив держбюджет США без допомоги Україні у 6 млрд доларів

субота, 30 вересень 2023, 23:30

Палата представників Конгрессу США схвалила тимчасове фінансування уряду, що дозволить уникнути так званого шатдауну. Про це повідомила The Washington Post у суботу, 30 вересня. Вказано, що о Палата представників ухвалила резолюцію про продовження терм...