Ізюмське угрупування ворога готує операцію у напрямку Слов'янська, - військовий експерт

Частина Ізюмського угрупування застосовувалась раніше у захопленні Сєвєродонецька. Зараз є певні ознаки того, що решту цього угрупування готують для нападу у районі Слов'янська. Про це 24 каналу розповів військовий експерт Костянтин Машовець, передають Патріоти України.

Він також зазначив, що після того, як окупанти візьмуть Сєвєродонецьк, вони одразу перейдуть до наступальних дій в районі Слов'янська, без використання оперативної паузи. Але поки російські загарбники безуспішно намагаються просунутися в районі Слов'янська. Сьогодні намагалися пройти у межі селища Райгородок, але зазнали втрат та відступили, зазначає експерт. "Поки наші захисники тримають оборону в районі Святогірська, окупанти не просунуться ніяк", – говорить Машовець.

Однак, на думку військового експерта, на слов'янському напрямку відбуваються й інші речі і вони свідчать про те, що Ізюмське угрупування ворога готує операцію у напрямку Слов'янська. "Наприклад, загарбники активно накопичують речі технічно-матеріального постачання, поступово перекидають туди живу силу", – зазначає Костянтин Машовець.

Джерело: 24 канал

Росія вже використовує стратегічний запас з деяких видів озброєння, - ГУР Міноборони

субота, 3 грудень 2022, 13:14

Росія вже використовує стратегічний запас за деякими видами озброєння, а протягом двох місяців РФ вивозила артилерійські боєприпаси 122 мм, 152 мм з Білорусі, інформують Патріоти України. Як повідомляє Головне управління розвідки Міністерства оборони У...

Перемога ЗСУ ще ближче: Пошкоджено важливий шлях постачання окупантів на Луганщині

субота, 3 грудень 2022, 12:44

У найближчі два-три тижні російські окупанти стикатимуться з відчутною затримкою постачання військових вантажів на Луганщині, інформують Патріоти України. Як повідомив в Telegram голова Луганської обласної військової адміністрації Сергій Гайдай, "хтось...