Ізоляція Росії досягла максимального рівня, але Путін маніакально впевнений в успіху "спецоперації", - російський політолог

Російський письменник, політолог Станіслав Бєлковський вважає, що з початком повномасштабного вторгнення в Україну ізоляція Росії від цивілізованого світу вийшла на новий рівень. На цей момент вона вже близька до максимальної, передають Патріоти України.

Таку заяву Бєлковський зробив ефірі програми "Строева" на телеканалі "Новый мир". За його словами, навіть у російському уряді вже визнають, що через санкції зруйновано всі логістичні ланцюжки.

"Зруйновані, як визнають офіційні представники путінського уряду, наприклад, міністр транспорту Савельєв, всі логістичні ланцюжки. Впав коридор "захід – схід", який був ключовим протягом століть. Створюють коридор "північ – південь". Подивимося, як у них це вийде", – сказав політолог.

Він зазначив, що навіть Китай тепер де-факто виходить із усіх економічних проєктів із Росією, а китайські банки перестають співпрацювати з російськими.

При цьому можливість переміщення за кордон фізичних осіб поки що збережеться. Бєлковський пояснив, що російський диктатор Володимир Путін хотів би, щоб із Росії поїхали всі, хто не підтримує його "спецоперацію". Цим ситуація відрізняється від того, що було за комунізму.

"Все буде по-путінськи, а не по-комуністичному. Це не буде повною мірою римейк Радянського Союзу. Володимир Володимирович завжди хвалився своєю поміркованістю. Те, що він влип у цю затяжну війну, – це порушення його планів. Він хотів усе вирішити "малою кров'ю", за кілька днів. Але система дала збій – усе це ми бачимо на українських фронтах. Це наслідок невиконання путінської мрії", – заявив експерт.

Бєлковський підкреслив, що Путін, незважаючи ні на що, маніакально впевнений у своєму успіху. В усіх нинішніх невдачах він звинувачує не себе, а зовнішні сили, які його "підвели та підставили".

"Він упевнений в успіху. Тому що по-іншому він думати не може. Ось зараз він візьме під контроль сухопутний коридор на Крим, відхопивши 25% території України, і цей процес незворотний. А далі санкції знімуть – бо вони б'ють по ініціаторах їхнього введення більше, ніж по РФ. У його розумінні, хоча стартовий етап виявився не дуже вдалим, загалом усе йде за планом. Як він сам сказав у розмові з канцлером Шольцом – ми діємо за планом. А план у нас який? По ситуації", – додав політолог.

Намагаються робити якісь висновки?: РФ припинила використовувати одну з концепцій своєї воєнної доктрини - британська розвідка

вівторок, 29 листопад 2022, 11:59

За останні три місяці російські війська в Україні переважно припинили розгортання у вигляді батальйонних тактичних груп (БТГ), інформують Патріоти України. Концепція БТГ відігравала важливу роль у російській воєнній доктрині протягом останніх десяти ро...

"Росіяни стали краще боротися": Президент Сербії відзначився скандальною заявою про війну в Україні

вівторок, 29 листопад 2022, 11:44

Президент Сербії Олександр Вучич прокоментував війну між Україною і Росією і заявив, що "конфлікт закінчиться не скоро", повідомляють Патріоти України. "Я не розумію, що говорять експерти, всі використовують все, що можуть: Путін використовує те, що у ...