Ізраїль підтримує Україну під час війни більш масштабно, ніж про це відомо громадськості, - посол

Посол Ізраїлю в Німеччині Рон Просор заявив, що Єрусалим підтримує Україну в розв’язаній Росією війні «більш масштабно», ніж про це відомо громадськості. Про це він сказав у інтерв'ю виданням Funke Mediengruppe, повідомляють Патріоти України.

За словами дипломата, Ізраїль допомагає Україні, «але за лаштунками, і набагато більше, ніж відомо». Просор закликав із розумінням ставитися до стриманої позиції, якої притримується його країна у цьому питанні.

«У нас росіяни в Сирії. Як ви знаєте, ізраїльська армія регулярно припиняє постачання озброєнь з Ірану до Сирії та Лівану. Серед них — іранські безпілотники та ракети, які Росія використовує в Україні», — сказав він.

Другою причиною, через яку Ізраїль вимушений діяти негласно, посол назвав наявність у Росії великої єврейської громади. Коментуючи питання надання зброї, посол Ізраїлю в Києві Міхаель Бродський пояснив: Ізраїль має стриманий підхід щодо допомоги Україні у розв’язаній Росією повномасштабній війні через домовленості з останньою в галузі безпеки, які «не можна подолати».

Газета The New York Times писала про те, що Єрусалим таємно допомагає Києву своїми розвідданими. Зокрема, відомостями, що допомагають у боротьбі з іранськими дронами-камікадзе. Також журналісти писали, що США передають Україні боєприпаси, що зберігаються на складах в Ізраїлі. За даними ЗМІ, Вашингтон прохав в Ізраїлю систему ППО Hawk для України.

"Усе рухається вперед": Халюк Байрактар розповів, коли буде збудовано завод з виробництва Bayraktar в Україні

вівторок, 3 жовтень 2023, 3:25

Будівництво заводу Bayraktar в Україні, як очікується, завершиться через 1,5 року. Загалом в проєкт планують інвестувати приблизно 100 млн доларів. Про це директор компанії Халюк Байрактар розповів в інтерв’ю "Радіо Свобода". За його словами, між Туреч...

"Відволікти Захід від України": Кремль може атакувати НАТО з несподіваного боку

вівторок, 3 жовтень 2023, 0:30

Оскільки Російська Федерація зазнає невдач в Україні, безпосередня загроза членам НАТО, таким як Польща і країни Балтії, може бути дещо пом'якшена. Ймовірно, новою точкою докладання дестабілізуючих зусиль Москви стануть Балкани. Саме на Балканах розташ...