Ізраїль погодив перемир'я з Палестиною, - Reuters

Ізраїль погодився на пропозицію Єгипта щодо встановлення тимчасового перемирʼя з палестинським ісламським джихадом. Це означає припинення вогню в секторі Газа. Про це повідомляє Reuters з посиланням на джерело в єгипетській владі, передають Патріоти України.

Зазначається, що Каїр закликав обидві сторони ввести режим тиші з 22 години 7 вересня. Водночас, палестинська влада виступила із заявою, що перемирʼя розпочнеться о 20 годині за місцевим часом, який співпадає з київським. Проте наразі невідомо, чи дотримаються сторони цієї домовленості.

Раніше, 5 серпня армія Ізраїлю в рамках спецоперації нанесла удар по військовому обʼєкту в Газі, був ліквідований один із керівників терористів. Водночас палестинці стали обстрілювати ізраїльські міста, які надійно захищає "залізний купол".

ЗСУ "мінуснули" депутата-комуніста із Новосибірської області РФ

субота, 3 грудень 2022, 15:00

Українські воїни ліквідували депутата-комуніста Сергія Голікова із Новосибірської області РФ, інформують Патріоти України. Як повідомив OSINT-експерт Іраклій Комахідзе, 37-річний Голіков народився в Сургуті, а останні два роки роботи віддав держапарату...

"Уснул и не проснулся": Як командування РФ приховує причини загибелі "мобіків" (аудіо)

субота, 3 грудень 2022, 14:44

За даними Служби безпеки України, російське командування приховує причини загибелі "мобіків" перед новою хвилею мобілізації, щоб запобігти бунтам в армії. Про це стало відомо із нового перехоплення, яке СБУ оприлюднила 3 грудня, передають Патріоти Укра...