Ізраїль визначився, як помститись Ірану за безпрецедентний повітряний удар, - The Jerusalem Post

Армія оборони Ізраїлю (ЦАХАЛ) вирішила, як вона буде наносити контрудари по Ірану і його союзникам, проте наразі невідомо коли саме це відбудеться. Про це у вівторок, 16 квітня, повідомляє The Jerusalem Post.

"Варіанти помсти варіюються від удару по іранських ядерних об'єктах до ударів по об'єктах з виробництва безпілотників або балістичних ракет, які брали безпосередню участь в ударі", - йдеться у матеріалі.

Крім того, розглядаються варіанти вбивства конкретних неназваних осіб разом з їх спільниками.

"Також можливе поєднання або комбінування усіх або частини вищезгаданих варіантів", - пише видання.

Журналісти зазначили, що сам факт визначення того, як завдати ударів по Ірану, свідчить про "серйозність і рішучість ізраїльського керівництва, навіть попри те, що Єрусалим досі прагне уникнути перетворення ситуації на регіональну війну".

При цьому, міністр оборони Ізраїлю Йоав Галант підкреслив, що іранці зазнали невдачі у своїй атаці, і їм не вдасться стримати Ізраїль.

"Кожен ворог, який прийде за нами, буде вражений, де б він не був", - заявив міністр оборони.

Позитивне рішення все ближче: Столтенберг закликав союзників НАТО дозволити Україні бити по території РФ їхнею зброєю

субота, 25 травень 2024, 4:15

Генсек Альянсу славиться тим, що завжди проявляє своє лідерство, коли щодо того чи іншого питання консенсус дозріває або вже досягнутий. Такова його роль в організації. Генеральний секретар НАТО Єнс Столтенберг під час інтерв'ю виданню The Economist за...

Сили оборони України планують контрнаступ на Харківщині - Bloomberg

субота, 25 травень 2024, 3:25

Українська армія зупинила просування окупантів у Вовчанську і в Липцях . Збройні сили України планують контрнаступ аби відтіснити російські війська, які захопили територію на північному сході Харківської області. Про це у п'ятницю, 24 травня, пише Blo...