Ізраїль заборонив Німеччині постачати Україні свої протитанкові ракети

Влада Ізраїлю відмовила США в проханні дозволити Німеччині постачати Україні протитанкові ракети, вироблені в Німеччині за ізраїльськими ліцензіями і технологіями. Йдеться про ракети Spike, передають Патріоти України.

Ракети Spike виробляються в Німеччині на заводі, що належить Ізраїлю. У зв'язку з цим для передачі продукції підприємства третій стороні необхідно розрідження ізраїльської влади.

Відповідне прохання генеральному директору Міністерства оборони Ізраїлю Аміру Ешелю направив заступник міністра оборони США з політичних справ Колін Кол. Це сталося два тижні тому на зустрічі у Вашингтоні, повідомляє видання.

За наявними даними, Ешель відкинув запит. Він зазначив, що країна буде поставляти Києву тільки нелетальну зброю. Згідно з твердженням Axios, влада країни побоюється, що з ізраїльської зброї можуть бути вбиті російські військові і це призведе до "нанесення РФ збитку інтересам безпеки Ізраїлю в Сирії".

Ізраїль, як і США, має суворі правила для кінцевих споживачів свого озброєння. Ці правила обмежують можливості покупця передавати озброєння іншій країні без дозволу Ізраїлю.

Живуть у лісах і пиячать: "Мобіки" на Луганщині скаржаться, що змушені орендувати житло в місцевих, щоб хоча б помитися

неділя, 27 листопад 2022, 8:04

Мобілізовані на війну проти України росіяни скаржаться на своє життя у луганських лісах. Там "мобіки" не тільки мерзнуть, а й нарікають, що через рішення геніального командування ЗС РФ, змушені орендувати на декілька днів житло у місцевих, щоб помитися...

Стурбовані ростом впливу вискочки-зека: Кремлівці створюють нову ПВК для ослаблення Пригожина - ISW

неділя, 27 листопад 2022, 7:55

Прискорено утилізувати зеків у штрафних батальйонах незабаром буде не лише пригожин. Кремль задумав нову приватну військову компанію, щоб стримати вплив на політичній арені Росії глави ПВК Вагнера Євгена Пригожина, повідомляє Інститут вивчення війни (I...