Ізраїль заборонив Німеччині постачати Україні свої протитанкові ракети

Влада Ізраїлю відмовила США в проханні дозволити Німеччині постачати Україні протитанкові ракети, вироблені в Німеччині за ізраїльськими ліцензіями і технологіями. Йдеться про ракети Spike, передають Патріоти України.

Ракети Spike виробляються в Німеччині на заводі, що належить Ізраїлю. У зв'язку з цим для передачі продукції підприємства третій стороні необхідно розрідження ізраїльської влади.

Відповідне прохання генеральному директору Міністерства оборони Ізраїлю Аміру Ешелю направив заступник міністра оборони США з політичних справ Колін Кол. Це сталося два тижні тому на зустрічі у Вашингтоні, повідомляє видання.

За наявними даними, Ешель відкинув запит. Він зазначив, що країна буде поставляти Києву тільки нелетальну зброю. Згідно з твердженням Axios, влада країни побоюється, що з ізраїльської зброї можуть бути вбиті російські військові і це призведе до "нанесення РФ збитку інтересам безпеки Ізраїлю в Сирії".

Ізраїль, як і США, має суворі правила для кінцевих споживачів свого озброєння. Ці правила обмежують можливості покупця передавати озброєння іншій країні без дозволу Ізраїлю.

Українці діяли дуже успішно: Пентагон озвучив причину відступу росіян зі Зміїного

субота, 2 липень 2022, 5:36

Взяття Зміїного під контроль ЗСУ значно полегшує захист Одеси, а також можливість відкривати морські шляхи без контролю Росії. Міністерство оборони Сполучених Штатів підтвердило відступ росіян із острова Зміїний і не вважає це "жестом доброї волі". ....

"Кому не подобається - той агент укрів і Держдепу": Марґаріта Сімоньян почала виправдовувати обмін "азовців"

субота, 2 липень 2022, 0:32

"Марґаріта Сімоньян рвонула виправдовувати обмін азовців - "Верховному видніше" і взагалі ніхто не обіцяв, що не мінятимуть. А кому не подобається - той агент укрів і Держдепу та розламує суспільство Росії, цілеспрямовано і свідомо", - пише політтехнол...