Ізраїлю "світить" найтяжчий етап війни проти ХАМАС, - The Wall Street Journal

Ізраїльським військам значною мірою вдалося взяти під контроль північну частину сектора Гази, але вони тільки частково знищили військовий потенціал ХАМАСу і не знешкодили багатьох його лідерів, пише The Wall Street Journal, посилаючись на відомості високопоставлених ізраїльських офіцерів та аналітиків, передають Патріоти України.

"В останні дні ізраїльські командири сигналізували про зміщення на південь, припускаючи, що багато бойовиків ХАМАС втекли туди, коли ізраїльські війська увійшли, і що деякі лідери сховалися в густонаселених містах чи в підземних тунелях, де менше авіаударів і менше бойових дій...", - наголошується в матеріалі.

За словами джерел журналістів, на півдні бойовики майже напевно виявляться більш рішучим супротивником, оскільки у них залишиться мало варіантів розвитку подій, окрім як битися.

"Заручники є найкращим важелем, який є у лідерів ХАМАС, щоб пережити переміщення Ізраїлю на південь, оскільки бойовики прагнуть припинити бойові дії, принаймні тимчасово", - додали співрозмовники.

Журналісти з'ясували, що бойові дії ізраїльських сил в південній частині сектора Гази будуть ускладнені через те, що там знаходиться багато мирних жителів.

Заступник радника президента США з національної безпеки Джонатан Файнер в ефірі каналу CBS закликав ізраїльську сторону звузити "зону активних бойових дій, уточнивши, де цивільні особи можуть шукати притулку від бойових дій" на півдні.

Зрадника "вели" давно: СБУ показала фото та відео з місця ліквідації Киви

понеділок, 11 грудень 2023, 11:02

Операція з ліквідації Іллі Киви готувалася тривалий час. СБУ показала ексклюзивні кадри з місця ліквідації зрадника у Підмосков'ї, передають Патріоти України з посиланням на джерела. За даними джерел, унікальна спецоперація Служби безпеки України готу...

"Як раніше" вже не буде: Портников закликав готуватися до конфлікту на десятиліття

понеділок, 11 грудень 2023, 10:56

"Ми чіпляємося за минуле. І Україна не виняток. Ми говоримо, що хочемо повернутися до наших міжнародно визнаних кордонів. Інші країни говорять, що хочуть повернутися до міжнародного права. А на жаль, можливості повернутися назад не існує в історії", – ...