"Кабальные условия!": У партії Зеленського зробили зізнання щодо зустрічі з Путіним

Глава парламентської фракції "Слуга народу" Давид Арахамія заявив, що зустріч лідерів "нормандської четвірки" необхідна Україні для того, щоб позбутися "кабальних" Мінських угод. Як він розповів в інтерв'ю Liga.net, Україну нібито змусили підписати Мінські домовленості у 2014 році, передають Патріоти України.

"Щоб уникнути Мінських домовленостей, тому що вони спочатку були кабальними умовами, які змусили нас підписати під час Іловайська та Дебальцевого. Для того, щоб із них вийти, потрібно перейти в інший формат", – відповів Арахамія на питання, навіщо потрібна зустріч з президентом Росії Володимиром Путіним у рамках "нормандського формату".

Він вважає, що спочатку Росія не вірила, що Мінські домовленості можна буде виконати. "Через те, що така можливість зараз є, їй не залишається нічого, крім як додавати туди нові умови або перейти в інший формат на інших умовах. А це нам вигідно", – додав Арахамія.

Політик вважає, що на зміну Мінську має прийти "інший порядок переговорів із залученням більшої кількості партнерів, з більш сильною позицією України".

Водночас глава фракції "Слуга народу" зазначає, що у нової влади немає часу, щоб "накопичувати ресурс" для посилення переговорної позиції, тому що електорат "просив рухатися в сторону миру".

Війна з Росією. Протистояння армій

вівторок, 14 липень 2020, 5:45

Чи ті пріоритети вибрало керівництво ЗСУ? Про рівні реального оборонного потенціалу в Україні згадують щоразу, коли ворог уже стукає у двері. На думку багатьох спостерігачів, масштабний наступ нинішнього літа або на початку осені 2020 року знову став ц...

Хіти тижня. В "Украерорусі" відреагували на інформацію про порушення українського авіапростору російським літаком

вівторок, 14 липень 2020, 4:00

Прольоти територією України для російських літаків заборонено, а рейси через зону бойових дій на Донбасі не здійснює жоден перевізник світу. Державне підприємство обслуговування повітряного руху України "Украерорух" спростувало інформацію про порушення...