
Кабінет міністрів України вніс зміни до розпорядження КМУ від 07.06.2024 № 510 "Деякі заходи щодо стабілізації роботи обʼєднаної енергетичної системи України", передають Патріоти України.
Зокрема, міністерствам та іншим центральним та обласним органам виконавчої влади доручено до кінця 2025 року встановити сонячні електростанції для забезпечення потреб споживання в громадських та адміністративних будівлях, закладах охорони здоровʼя, освіти та соціального захисту населення.
Про це повідомив представник уряду в Верховній Раді Тарас Мельничук
"Передбачено, що фінансування заходів здійснюватиметься коштом міжнародної технічної та гуманітарної допомоги, недержавних фондів підтримки розвитку відновлюваних джерел енергії та заходів з енергоефективності, а також інших не заборонених законодавством джерел фінансування", – йдеться у повідомленні.
Про активізацію програми встановлення альтернативної енергетики в адмінбудівлях, лікарнях та школах також йшлося у промові прем’єр-міністра України Дениса Шмигаля на засіданні уряду у п'ятницю, 9 серпня.
"Мова насамперед про сонячні панелі на дахах, а також встановлення установок зберігання енергії. Це завдання як для міністерств, так і для всіх місцевих керівників. Маємо вийти на рівень, коли максимальна кількість лікарень, адмінбудівель та шкіл є автономними", – наголосив Шмигаль.
Росія поступово втрачає свої позиції, а її економіка вже відчуває наслідки міжнародного тиску. Водночас союзники України наголошують на необхідності посилення санкцій і продовження підтримки Києва, аби остаточно послабити російський режим, передають Па...
Головнокомандувач Збройних сил України Олександр Сирський заявив, що для надійного стримування можливого наступу з території Білорусі Україна має створювати нові військові бригади, передають Патріоти України. За його словами, економія ресурсів на форму...