
В Україні продовжили карантин до 22 травня. Таке рішення ухвалив Кабінет міністрів на позачерговому засіданні у понеділок, 4 травня, передають Патріоти України.
"Важливо правильно завершувати процес карантину. Зараз бачимо, що ВООЗ продовжила дію глобального режиму надзвичайної ситуації. Тому для нас пом'якшення карантину так само не означає його зняття. Карантин буде продовжений зараз до 22 травня. Далі ми будемо дивитися, як буде рухатися пандемія в світі", – сказав прем'єр-міністр України Денис Шмигаль.
Однак з 11 травня в Україні послаблять деякі карантинні заходи. Наприклад, українцям дозволили відвідувати парки, сквери та зони відпочинку. Ще з 11 травня кафе та ресторанам дозволять працювати через "вікно видачі" і на літніх майданчиках, а всі магазини отримають дозволу продавати товари господарського призначення, меблі тощо.
Російські загарбники ударили дроном по суховантажному судні Туреччини, внаслідок чого спалахнула масштабна пожежа, частину екіпажу врятували, але серед моряків є і втрати, повідомили в Військово-морських силах ЗСУ, передають Патріоти України. . Російс...
Світло зникало у Феодосії, Керчі, Севастополі та кількох інших районів окупованого півострова. Серія вибухів пролунала в окупованому Криму в ніч на 22 червня. Після цього жителі кількох міст повідомили про перебої з електропостачанням. Про це повідомля...