Кабмін вирішив: На Донеччині стало на одне окуповане село більше

Уряд виключив Заїченко з переліку населених пунктів, розташованих на лінії зіткнення.

Кабінет міністрів України розширив список тимчасово окупованих населених пунктів на Донбасі. До нього внесено село Заїченко в Донецькій області. Відповідне рішення було ухвалене на засіданні уряду 16 вересня, передають Патріоти України.

"Зокрема, до переліку населених пунктів, на території яких органи державної влади тимчасово не здійснюють свої повноваження включено село Заїченко Волноваського району Донецької області", – сйдеться в повідомленні.

Зазначається, що цим же рішенням уряд виключив вказане село з переліку населених пунктів, розташованих на лінії зіткнення. Село Заїченко окупанти захопили в серпні 2014 року. У лютому 2015 року українські військовослужбовці знищили позиції терористів "ДНР" біля села.

Сполучення з населеним пунктом з кінця 2015 року було ускладнене після того, як російські найманці захопили Комінтернове.

Село Заїченко внесли в список окупованих Росією.

Хіти тижня. "Если хоть один засранец...": Білоруські кіберпартизани зламали сайт Академії МВС і залишили послання батькам курсантів-карателів

понеділок, 28 вересень 2020, 2:00

Сайт академії Міністерства внутрішніх справ Білорусі зламали. Про це повідомляє Telegram-канал “Білорусь головного мозку”, зазначають Патріоти України. . Станом на 19:10 інтернет-ресурс був недоступний.

Конкуренти Штепи на виборах мера Слов'янська співпрацювали з "ДНР" – журналіст

понеділок, 28 вересень 2020, 0:21

Чиновників до співпраці з "ДНР" ніхто не примушував. Два головних конкуренти скандальної Нелі Штепи, обвинуваченої в сепаратизмі, на виборах мера Слов'янська Донецької області також співпрацювали з російськими найманцями "ДНР" у 2014 році. Про це на св...