Кабмін затвердив трьох голів ОДА: Названо прізвища

Кабінет міністрів України схвалив проекти указів президента про призначення голів Одеської, Тернопільської та Харківської обласних державних адміністрацій. Про це повідомила прес-служба уряду за підсумками засідання, проведеного в середу, 9 жовтня, передають Патріоти України.

Серед них, зокрема, пропозиції про призначення на посаду голови Одеської ОДА Максима Куцого, голови Тернопільської ОДА — Ігоря Сопеля, голови Харківської ОДА — Олексія Кучера. Вони почнуть виконувати свої посадові обов’язки тільки після підписання відповідних указів президентом.

  • Максим Куций — кінцевий бенефіціар київських фірм "Сервіс і менеджмент" (будівництво), "Медійний партнер" (рекламне агентство), "Цифрове партнерство" (інформаційні послуги), "Сіті корпус" (будівництво).

  • Ігор Сопель є керівником Хоростківського регіонального структурного підрозділу "Агробізнесу", яке займається виробництвом хлібобулочної продукції. У 2010-2015 роках був депутатом міськради Хоросткова. З 2017 року — голова місцевої федерації футболу.

  • Олексій Кучер обраний до Верховної Ради у 179-му окрузі Харківської області від партії "Слуга народу". У парламенті очолює підкомітет із питань організації та діяльності адвокатури, органів надання правової допомоги Комітету ВР із питань правової політики.

"Я попереджала, що буде війна, ви мені не вірили": Донька Єгорової розповіла про реакцію матері на відео із онуком у бомбосховищі

неділя, 29 травень 2022, 15:27

Втім, коли Стася побачила пости Єгорової про Бучу і про те, що всі трупи українців – фейк, вона не витримала: "Мені хотілося почути, що вона собі думає. Я просто кричала, вона робила вигляд, що не розуміє, що відбувається."А чого ти кричиш? Ти жива, з ...

"Бо він живе у світі "пацанських понять": Арестович розповів, коли Путін почав підготовку до війни з Україною

неділя, 29 травень 2022, 15:14

Президент Росії Володимир Путін вирішив розпочати підготовку до війни з Україною у лютому 2021 року, після арешту його кума - Віктора Медведчука. Це послугувало формальним приводом війни, яка була практично неминучою, сказав радник керівника Офісу през...