Кабмін змінив правила перетину кордону чоловіками: Хто може виїхати

Кабінет міністрів змінив порядок виїзду за кордон у період воєнного часу, давши "зелене світло" низці категорій громадян України чоловічої статі. Так, покидати нашу країну можуть водії-далекобійники, залізничники та учасники спортивних змагань. Про це йдеться у документі на сайті уряду, передають Патріоти України.

При цьому державне керівництво встановило термін, який ця категорія чоловіків призовного віку може перебувати за кордоном. "Для водіїв та спортсменів передбачено термін у 30 днів, для далекобійників – 45 днів, для залізничників – 6 місяців", – вказали в Кабміні.

Зазначимо, що далекобійники в цьому контексті – це перевізники вантажів, призначених для потреб Збройних сил, цивільним особам, які постраждали від військових дій. Також дозвіл отримають водії, які доставляють багажі медичного призначення та продовольство.

"Кому не подобається - той агент укрів і Держдепу": Марґаріта Сімоньян почала виправдовувати обмін "азовців"

субота, 2 липень 2022, 0:32

"Марґаріта Сімоньян рвонула виправдовувати обмін азовців - "Верховному видніше" і взагалі ніхто не обіцяв, що не мінятимуть. А кому не подобається - той агент укрів і Держдепу та розламує суспільство Росії, цілеспрямовано і свідомо", - пише політтехнол...

"Режим Лукашенка крутить разом із путінським грандіозну операцію з дезінформації", - Арестович

субота, 2 липень 2022, 0:23

Радник голови ОП Олексій Арестович розповів, що режим Лукашенка крутить з путінським грандіозну операцію з дезінформації - "загроза вторгнення білоруської сторони". Таку думку він висловив у розмові з російським правозахисником Марком Фейгіним, передаю...