Кабмін змінив правила перетину кордону чоловіками: Хто може виїхати

Кабінет міністрів змінив порядок виїзду за кордон у період воєнного часу, давши "зелене світло" низці категорій громадян України чоловічої статі. Так, покидати нашу країну можуть водії-далекобійники, залізничники та учасники спортивних змагань. Про це йдеться у документі на сайті уряду, передають Патріоти України.

При цьому державне керівництво встановило термін, який ця категорія чоловіків призовного віку може перебувати за кордоном. "Для водіїв та спортсменів передбачено термін у 30 днів, для далекобійників – 45 днів, для залізничників – 6 місяців", – вказали в Кабміні.

Зазначимо, що далекобійники в цьому контексті – це перевізники вантажів, призначених для потреб Збройних сил, цивільним особам, які постраждали від військових дій. Також дозвіл отримають водії, які доставляють багажі медичного призначення та продовольство.

Генштаб ЗСУ відзвітував про втрати росіян станом на 3 жовтня

вівторок, 3 жовтень 2023, 8:47

Українці продовжують успішно утилізувати артилерію ворога, котрий тиждень поспіль тримаючи планку у 30-40 одиниць. Таким чином зменшуючи шанси окупантів на успішну оборону і наступальні дії. У вересні був оновлений місячний рекорд - 947 знищених стволів

Якщо ЗСУ не вийдуть до Азовського моря, війна буде довгою, - ізраїльський експерт

вівторок, 3 жовтень 2023, 8:38

Якщо ЗСУ під час контрнаступу не зможуть вийти до Азовського моря і розірвати сухопутний коридор РФ до Криму, на Україну може чекати довга війна на виснаження. Таку думку висловив ізраїльський військовий експерт Давид Гендельман, передають Патріоти Ук...