"Качанівка за ним плаче": ​Тимошенко розповіла теканалу Медведчука про важке майбутнє Гройсмана (відео)

Лідерка "Батьківщини" в ефірі NewsOne запевнила, що Гройсман та його команда понесуть політичну і кримінальну відповідальність за свої вчинки, зазначають Патріоти України. "Праведний гнів" Юлії Володимирівни викликала заява Володимира Гройсмана, що політичним партіям Петра Порошенка і Юлії Тимошенко немає місця у Верховній Раді нового скликання.

"Леді Ю" пояснила, що Гройсман в гонитві за владою почав маніпулювати свідомістю людей і його заяви про тиск з боку Порошенка є брехливими. Політик підкреслила, що якби прем'єр був дійсно незалежним, то відразу після відходу від влади екс-президента зробив би все, щоб прибрати корупційні схеми, і знизив би тарифи, однак цього не відбувається. Юлія Тимошенко запевнила, що в майбутньому проти дій прем'єра будуть відкриті справи і він зобов'язаний буде понести покарання, як і його команда.
Лідер "Батьківщини" закликала Гройсмана показати свою незалежність і почати прибирати корупційні схеми, а також відновити виплати кільком групам населення.

З архіву ПУ. "Сожрать украинцев, чтоб и следа не осталось": Історик із РФ закликав Москву до масштабної окупації (відео)

четвер, 12 грудень 2019, 23:05

Ігор Шишкін дозволив собі назвати Україну не суверенною державою, а "самостійним" проектом із антиросійським характером. Російський історик-пропагандист, заступник директора Інституту країн СНД Ігор Шишкін виступив із нахабною заявою про те, що його кр...

"Оціночні суб'єктивні судження": Генштаб відреагував на заяву полковника Ноздрачова

четвер, 12 грудень 2019, 22:11

В Генштабі сказали, що його заява не є позицією Генерального штабу та Збройних Сил України. Генеральний штаб ЗСУ відреагував на заяву Начальника Управління цивільно-військового співробітництва Збройних Сил України полковник Олексій Ноздрачов, що україн...